App Store Google Play

Захисники "дніпропетровських терористів" скаржаться на бездіяльність ГПУ

20.11.2012 17:30
Захисники одного з "дніпропетровських терористів" Дмитра Реви звернулися до Печерського районного суду Києва зі скаргою на бездіяльність Генеральної прокуратури, яка не відреагувала відповідним чином на подану Ревою заяву про фальсифікацію доказів, що стали приводом для його затримання та арешту.

Про це повідомила захисник Реви Оксана Томчук на прес-конференції.

"Нами наразі подана скарга до Печерського районного суду, згідно з якою ми просимо визнати незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури та зобов'язати прийняти процесуальне рішення з приводу цієї заяви про злочин", - сказала вона.

Як пояснив інший захисник Реви Віталій Погасян, приводом для затримання їх підзахисного став дзвінок, який він нібито зробив зі свого мобільного телефону іншому підозрюваному Віктору Сукачову, щоб попередити його про обшук.

Однак, як стверджують захисники, насправді цей дзвінок було здійснено працівником правоохоронних органів, який у той момент проводив обшук в квартирі Реви.

"Мій підзахисний 2 жовтня 2012 року подав заяву про злочин, і досі щодо цієї заяви про злочин відповідно до діючого законодавства жодного рішення не було прийнято", - сказав Погасян. За його словами, прокуратура мала прийняти рішення про порушення кримінальної справи або про відмову у цьому.

Нагадаємо, що адвокати Реви також подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта через показ фільму «Адов ад».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...