App Store Google Play

Захисники "дніпропетровських терористів" скаржаться на бездіяльність ГПУ

20.11.2012 17:30
Захисники одного з "дніпропетровських терористів" Дмитра Реви звернулися до Печерського районного суду Києва зі скаргою на бездіяльність Генеральної прокуратури, яка не відреагувала відповідним чином на подану Ревою заяву про фальсифікацію доказів, що стали приводом для його затримання та арешту.

Про це повідомила захисник Реви Оксана Томчук на прес-конференції.

"Нами наразі подана скарга до Печерського районного суду, згідно з якою ми просимо визнати незаконною бездіяльність Генеральної прокуратури та зобов'язати прийняти процесуальне рішення з приводу цієї заяви про злочин", - сказала вона.

Як пояснив інший захисник Реви Віталій Погасян, приводом для затримання їх підзахисного став дзвінок, який він нібито зробив зі свого мобільного телефону іншому підозрюваному Віктору Сукачову, щоб попередити його про обшук.

Однак, як стверджують захисники, насправді цей дзвінок було здійснено працівником правоохоронних органів, який у той момент проводив обшук в квартирі Реви.

"Мій підзахисний 2 жовтня 2012 року подав заяву про злочин, і досі щодо цієї заяви про злочин відповідно до діючого законодавства жодного рішення не було прийнято", - сказав Погасян. За його словами, прокуратура мала прийняти рішення про порушення кримінальної справи або про відмову у цьому.

Нагадаємо, що адвокати Реви також подали позов до Першого національного каналу про захист честі і гідності клієнта через показ фільму «Адов ад».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...