App Store Google Play

28 листопада на Дніпропетровщині увімкнуть сирени

20.11.2012 11:23

28 листопада на Дніпропетровщині буде проведена комплексна перевірка регіональної системи централізованого сповіщення населення. Про це повідомили в ОДА.

Перевірка системи сповіщення населення проводиться щоквартально. Сирена - це основний спосіб привернення уваги населення в разі надзвичайної ситуації. Інформація про те, що в цьому випадку потрібно робити, передається по радіо, телебаченню та за допомогою гучномовців у публічних місцях.

О 13 годині 55 хвилин в містах та районах Дніпропетровської області будуть включені сирени. Вони будуть означати попереджувальний сигнал «Увага всім!».

Почувши такий сигнал, інструктують в ОДА, необхідно увімкнути радіо або місцеві канали телебачення та уважно прослухати інформацію, яку надасть управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення області. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів.

Вислухавши повідомлення управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку.

28 листопада тривога буде учбовою. Проте на переконання фахівців з управління з надзвичайних ситуацій, кожен громадянин має бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події, адже правильна поведінка може врятувати життя самим мешканцям, їх рідним та близьким, а також збереже здоров'я та оселі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...