App Store Google Play

Колишній губернатор Дніпропетровщини створить свою фракцію

19.11.2012 10:25

 

"Всі розуміють, що зараз відбувається, і як партії-гіганти зацікавлені записати мажоритарників собі в актив, у них є всі механізми мотивувати самовисуванців в цих переговорах, - повідомив Віктор Бондар. - водночас, більшість самовисуванців мріють створити окрему фракцію, ми спілкуємося і я знаю настрої колег. Упевнений, що ми повинні продовжити переговори і таки створити незалежну фракцію".

За словами пана Бондаря, наступним кроком має стати створення єдиної програми, яка б включала ключові обіцянки самовисуванців виборцям в округах.

"Не має значення назви і гасла, найголовніше завдання - виконати пункти передвиборних програм, а для цього в оновленому складі парламенту доведеться знову і знову шукати союзників, ситуативно домовлятися, і союзники по кожному питанню можуть бути різними", - поділився своїм баченням колишній міністр та губернатор.

На поточний момент групою депутатів так само розглядається варіант створення в парламенті об'єднання за регіональним принципом. Завдання-мінімум, за словами Бондаря, об'єднати тих 7 депутатів, які пройшли в округах Хмельницької області, для реалізації регіональних інтересів. Крім того, в групу можуть увійти і представники сусідніх областей, схожих за ментальною й економічної моделями функціонування - Вінниця, Житомир, Кіровоград, частково Тернопіль, Рівне, Чернівці. Декларуючи ідеї регіонального розвитку (конкретна програма, відповідні законопроекти), така група може вирішити цілий комплекс проблем цих областей, водночас цементуючи нестабільну конфігурацію, що намітилася в парламенті.

За словами Віктора Бондаря, сьогодні є потенціал для зборів необхідної кількості депутатів.

Як відомо, безпартійний самовисуванець Бондар виграв вибори по одномандатному округу 191 (Хмельницька область), набравши 25,4% (22 449 голосів). Основним конкурентом по округу був кандидат від Партії Регіонів - голова Хмельницької облради Микола Дерикот, який відстав від Бондаря більш ніж на 4000 голосів (за Дерикота проголосувало 20,74%).

Віктор Бондар у 2006 році обіймав посаду міністра транспорту України, з 2007 по 2010 був головою Дніпропетровської обладміністрації. Після приходу до влади команди Партії Регіонів, генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-міністра, яке потім було закрито "за відсутністю складу злочину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...