App Store Google Play

Колишній губернатор Дніпропетровщини створить свою фракцію

19.11.2012 10:25

 

"Всі розуміють, що зараз відбувається, і як партії-гіганти зацікавлені записати мажоритарників собі в актив, у них є всі механізми мотивувати самовисуванців в цих переговорах, - повідомив Віктор Бондар. - водночас, більшість самовисуванців мріють створити окрему фракцію, ми спілкуємося і я знаю настрої колег. Упевнений, що ми повинні продовжити переговори і таки створити незалежну фракцію".

За словами пана Бондаря, наступним кроком має стати створення єдиної програми, яка б включала ключові обіцянки самовисуванців виборцям в округах.

"Не має значення назви і гасла, найголовніше завдання - виконати пункти передвиборних програм, а для цього в оновленому складі парламенту доведеться знову і знову шукати союзників, ситуативно домовлятися, і союзники по кожному питанню можуть бути різними", - поділився своїм баченням колишній міністр та губернатор.

На поточний момент групою депутатів так само розглядається варіант створення в парламенті об'єднання за регіональним принципом. Завдання-мінімум, за словами Бондаря, об'єднати тих 7 депутатів, які пройшли в округах Хмельницької області, для реалізації регіональних інтересів. Крім того, в групу можуть увійти і представники сусідніх областей, схожих за ментальною й економічної моделями функціонування - Вінниця, Житомир, Кіровоград, частково Тернопіль, Рівне, Чернівці. Декларуючи ідеї регіонального розвитку (конкретна програма, відповідні законопроекти), така група може вирішити цілий комплекс проблем цих областей, водночас цементуючи нестабільну конфігурацію, що намітилася в парламенті.

За словами Віктора Бондаря, сьогодні є потенціал для зборів необхідної кількості депутатів.

Як відомо, безпартійний самовисуванець Бондар виграв вибори по одномандатному округу 191 (Хмельницька область), набравши 25,4% (22 449 голосів). Основним конкурентом по округу був кандидат від Партії Регіонів - голова Хмельницької облради Микола Дерикот, який відстав від Бондаря більш ніж на 4000 голосів (за Дерикота проголосувало 20,74%).

Віктор Бондар у 2006 році обіймав посаду міністра транспорту України, з 2007 по 2010 був головою Дніпропетровської обладміністрації. Після приходу до влади команди Партії Регіонів, генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно екс-міністра, яке потім було закрито "за відсутністю складу злочину".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...