App Store Google Play

Турбазу на Дніпропетровщині зрівняли із землею

16.11.2012 10:11

На Дніпропетровщині невідомі важкою технікою зруйнували турбазу. Будиночки для відпочинку та господарські будівлі зрівняли із землею таємно, вночі, та ще й дуже швидко. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Коли охоронець, якого непрохані нічні гості замкнули у сторожці, зміг вибратися і подзвонити господарям території, рятувати вже не було чого. Нападники знесли паркан та до фундаментів зруйнували будиночки. Ті, хто нищив споруди, від коментарів для преси категорично відмовлялися.

Один навіть розмахував нібито посвідченням співробітника генпрокуратури. Пізніше з'ясувалося, що особа з таким іменем у ГПУ ніколи не працювала, а посади, котру цей чоловік начебто обіймав, у правоохоронній структурі взагалі не існує.

Врешті-решт пояснити ситуацію спробував чоловік, котрий назвався представником чотирьох фізичних осіб. Цих людей він назвав законними власниками території. Щоправда, жодних документів на підтвердження цих слів, а також пояснень, чому вони напали на своє власне майно, у представника так і не знайшлося.

Натомість ТСН з'ясувала, що 4 фізособи, яких представляє цей юрист, справді колись володіли будиночками на турбазі. Але 2 роки тому суди кількох інстанцій визнали цю угоду незаконною, а отже й недійсною. Після цього у території з'явився новий власник, який купив її з відкритого аукціону.

Проте ласий шматок землі, який після банкрутства державного підприємства дістався просто задарма, старі власники новому господареві віддавати не збираються. За захистом своїх прав власники турбази звернулися до міліції.

Однак там у незаконному позбавленні волі сторожа та умисному заподіянні шкоди майну складу злочину не побачили і у порушенні кримінальної справи відмовили. У прокуратурі повідомили, що втрутитись у ситуацію теж не можуть, адже до них із офіційними заявами жодна зі сторін конфлікту не зверталася. Нинішні власники опускати руки не збираються. Дії нічних нападників та бездіяльність правоохоронців вони оскаржуватимуть одразу в суді.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...