App Store Google Play

Фея Пустова влаштувала студентам бал

16.11.2012 12:14

З нагоди відзначення Дня студента голова Дніпропетровської ОДА Олександр Вілкул влаштував для учнів вишів бал. Участь у ньому взяли понад півтисячі представників студентської молоді регіону.

Звичайно, що на прийом до очільника області перші-ліпші двієчники не потрапили - відібрали активістів обласної молодіжної ради, керівників та представників студентських рад при вишах, учасників обласного конкурсу «Студент року», відмінників навчання. Та й сам Вілкул на дійство не завітав - традиційно прислав свою заступницю Марію Пустову, яка й мовила від імені головного регіонала Дніпропетровщини.

Студентський бал організували в стилі кращих традицій світських балів: дівчата були вбрані у вечірні сукні, а хлопці перетворилися на елегантних джентльменів у фраках та костюмах.

Відкрили бал вальсом, який станцювали одночасно майже півтори сотні пар. Тренувались до цього понад місяць під наглядом професійних хореографів.

В рамках програми свята відбулися молодіжні конкурси, виступи колективів художньої самодіяльності студентів та театральні постановки. Весь вечір учасників та гостей балу розважали міми та аніматори. Професійні хореографи Дніпропетровщини провели майстер-класи з бальних та латиноамериканських танців для гостей балу.

Наприкінці свята були обрані Король та Королева балу. Ними стали - студенти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Станіслав Несміянов та Дарія Марашко. На згадку про королівський титул їм вручили стрічки та музичні центри. Обирали Короля та Королеву балу за низкою критеріїв: костюмований образ, рівень танцювальної майстерності та гармонійність пари.

Зрештою, святкування Дня студента проходить у всіх вищих навчальних закладах Дніпропетровщини. Зокрема, Національна металургійна академія відкрила масштабний міжфакультетський фестиваль «Як загартовуються зірки», Криворізький коксохімічний технікум організував святковий концерт «Нова хвиля», Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара відзначив свято фіналом конкурсу «Кубок ректора», а Дніпропетровське училище культури провели конкурс студентських проектів «Я - для молоді».

Деякі заклади відзначили День студента й спортивними змаганнями, зокрема, турнірами з боулінгу, настільного тенісу, міні-футболу тощо. У гуртожитках були обрані кращі кімнати та проведені святкові вечори. З нагоди свята у вишах та факультетах випущені тематичні стінгазети, а Придніпровський енергобудівний технікум організував святковий конкурс фотографії «Фотофакт-2012».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...