App Store Google Play

"Батьківщина" підтримала голодуючого журналіста

16.11.2012 09:38

Вже четверту добу на підтримку лідера української опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко голодує у Дніпропетровську молодий незалежний журналіст Віктор Орел. Про це голодування він оголосив на ініційованому дніпропетровською обласною організацією партії «ВО «Батьківщина» мітингу протесту проти сфальсифікованих виборів до Верховної Ради України - 2012.

Своє ставлення до позиції журналіста висловили в обласній організації "Батьківщини", заявивши про беззастережну підтримку акції. Щоправда, не за формою, а за змістом.

"Ми усвідомлюємо, що така форма протесту є крайністю. Тому переконували Віктора Орла, як і не втомлюємося переконувати нашого лідера Юлію Тимошенко, від голодування відмовитися. Але ця молода людина налаштована йти до переможного кінця. А переможний кінець - це європейська, цивілізована, демократична Україна, яка з органом законодавчої влади, сформованим за допомогою фальсифікацій, підтасовок, зухвалого використання всієї потуги адміністративного ресурсу влади неможлива навіть теоретично", - йдеться у заяві партії.

Водночас, сам Віктор Орел називає своє голодування апеляцією до совісті.

- Достатньо зібрати декілька сот тисяч людей у Києві на Майдані, щоб популярне зараз в оточенні Януковича слово «втікати» стало реальністю, - говорить журналіст.

"І з цим неможливо не погодитись", - додають у "Батьківщині" - "Бо які інші методи, окрім крайніх, ще можуть вплинути на цю владу, для якої не існує таких понять, як верховенство права, закон, не говорячи вже про мораль, а існують тільки «понятія»?"

Водночас, до акції Віктора Орла приєднались ще двоє активістів: від їжі відмовились молодий історик Денис Суханов та журналістка Вікторія Бикова. Про бажання долучитись до акції заявили також ще кілька городян.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...