App Store Google Play

19 грудня в Дніпрі відкриється обласна ялинка та казкове містечко

16.11.2012 16:02

19 грудня, в день Святого Миколая, в Дніпропетровську відкриється обласна новорічна ялинка та казкове містечко в сквері імені Леніна біля облдержадміністрації. Про це повідомив перший заступник губернатора В'ячеслав Задорожний під час робочої наради щодо організації та проведення новорічних і різдвяних свят. Він також зазначив, що 25 грудня цього року відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

«Традиційно у Дніпропетровську біля облдержадміністрації відкриється казкове містечко та обласна новорічна ялинка, які створять справжню атмосферу свята, чудес та дива. Ялинка запалає яскравими новорічними вогниками, а казковий сяючий сквер прикрашатимуть маленькі ліхтарики, казкові персонажі та звірятка. Це одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів не тільки Дніпропетровська, а й усього регіону. Як і минулого року тут на жителів регіону чекають цікаві концерти, конкурси та казкові вистави для дітей і дорослих», - сказав В'ячеслав Задорожний.

19 грудня, ввечері на майдані між облдержадміністрацією та облрадою, почне радувати жителів області кольоровими вогнями обласна новорічна ялинка. Біля неї гостей зустрічатимуть казкові персонажі на чолі з Дідом Морозом та Снігуронькою. В цей день біля облдержадміністрації у сквері імені Леніна відкриється й казкове містечко, де будуть встановлені фігури лісових звірят і казкових героїв. 

25 грудня для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки держави відбудеться обласне свято «Губернаторська ялинка - 2013» у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету.

Упродовж новорічних свят з 19 грудня по 13 січня в казковому містечку проходитимуть концерти творчих колективів міст та районів області, розважально-ігрові програми для дітей та дорослих.

Як зазначила заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова, окрім концертів та святкових програм, жителі та гості міста зможуть подивитися новорічні вистави, казки та дійства у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету, Дніпропетровському академічному театрі російської драми ім. М.Горького, Дніпропетровському академічному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка, Дніпропетровському академічному обласному українському молодіжному театрі, Дніпропетровському будинку органної та камерної музики, або відвідати новорічні виставки у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Яворницького та Дніпропетровській обласній універсальній науковій бібліотеці.

У всіх містах та районах Дніпропетровської області протягом зимових канікул для школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів будуть проведені розважальні заходи.

За результатами наради В'ячеслав Задорожний поставив низку завдань щодо належної організації новорічних і різдвяних свят.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...