App Store Google Play

Очільник Дніпропетровської ДАІ взявся за жезл

15.11.2012 09:34

В обласному центрі, як і по всій Україні, тривають профілактичні заходи, які проходять в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та покликані привернути увагу громадськості до проблем безпеки на дорозі, збереження здоров'я та життя людей.

Щоб особисто поспілкуватись з водіями, учора вранці  на патрулювання разом з нарядом ДПС вийшов начальник Державтоінспекції міста Дніпропетровська підполковник міліції Сергій Волчков.

Як пояснили в ДАІ, ділянку дороги на Набережній Перемоги було обрано не випадкоо. І не через кількість елітних авто, а тому, що рух транспортних засобів тут дуже інтенсивний, а водії нерідко дозволяють собі порушувати Правила руху, особливо нехтують безпекою на великій скорості та не завжди пропускають пішоходів на пішохідному переході.

Водіїв, які порушували ПДР зупиняли, Сергій Анатолійович особисто проводив з ними бесіду про наслідки такої поведінки на дорозі та вручав водію листівку.

В Державтоінспекції говорять, що учорашня акція мала суто профілактичний характер - протоколи на порушників Правил дорожнього руху не складалися.

Водночас, у відомстві мають надію, що профілактичні заходи, які триватимуть упродовж цього тижня, допоможуть сприяти формуванню у кожного учасника дорожнього руху свідомого ставлення до власної безпеки та відповідальності водіїв за життя і здоров'я людей на дорозі, адже стан аварійності залежить, насамперед, від людського фактору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...