App Store Google Play

Очільник Дніпропетровської ДАІ взявся за жезл

15.11.2012 09:34

В обласному центрі, як і по всій Україні, тривають профілактичні заходи, які проходять в рамках проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та покликані привернути увагу громадськості до проблем безпеки на дорозі, збереження здоров'я та життя людей.

Щоб особисто поспілкуватись з водіями, учора вранці  на патрулювання разом з нарядом ДПС вийшов начальник Державтоінспекції міста Дніпропетровська підполковник міліції Сергій Волчков.

Як пояснили в ДАІ, ділянку дороги на Набережній Перемоги було обрано не випадкоо. І не через кількість елітних авто, а тому, що рух транспортних засобів тут дуже інтенсивний, а водії нерідко дозволяють собі порушувати Правила руху, особливо нехтують безпекою на великій скорості та не завжди пропускають пішоходів на пішохідному переході.

Водіїв, які порушували ПДР зупиняли, Сергій Анатолійович особисто проводив з ними бесіду про наслідки такої поведінки на дорозі та вручав водію листівку.

В Державтоінспекції говорять, що учорашня акція мала суто профілактичний характер - протоколи на порушників Правил дорожнього руху не складалися.

Водночас, у відомстві мають надію, що профілактичні заходи, які триватимуть упродовж цього тижня, допоможуть сприяти формуванню у кожного учасника дорожнього руху свідомого ставлення до власної безпеки та відповідальності водіїв за життя і здоров'я людей на дорозі, адже стан аварійності залежить, насамперед, від людського фактору.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...