App Store Google Play

Інтерпайп повністю відмовився від мартенів

15.11.2012 11:50
14 листопада на "Інтерпайп НТЗ" пройшла остання плавка сталі в мартенівській печі. Проце споступової відмови від експлуатації мартенівських пічей було розпочато у 2011 році. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, тепер забезпечувати підприємство сталевою заготовкою для труб і коліс буде виключно електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп сталь".

Закриття мартенівського вробництва дозводить суттєво покращити екологічну ситуацію в регіоні, впевнені на підприємстві. Фахівці "Інтерпайп НТЗ" вже підрахували, що перехід на електросталеплавильну технологію довзолить скоротити викиди в атмосферу у 2,5 рази. При цьому, найбільше полегшення відчують мешканці лівобережжя, адже саме там розташовано мартенівський цех.

Щодо персоналу, який залишився без роботи, то на підприємстві запевняють, що жодну людину не образять .На момент закриття мартена в цеху працювало близько 500 осіб. За словами голови правління "Інтерпайп НТЗ" Андрія Кроткова, усім їм запропоновано перейти на роботу в інші підрозділи "Інтерпайп НТЗ" зі збереженням "гарячого стажу".

Мартенівське виробництво на "Інтерпайп НТЗ" було запущено в 1931 році. Після закриття мартенівського виробництва на "Інтерпайп НТЗ" в Україні залишиться ще 5 мартенівських цехів.

Як відомо, до складу компанії входять ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ЗАТ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і ЗАТ "Інтерпайп трубна компанія". Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...