App Store Google Play

Інтерпайп повністю відмовився від мартенів

15.11.2012 11:50
14 листопада на "Інтерпайп НТЗ" пройшла остання плавка сталі в мартенівській печі. Проце споступової відмови від експлуатації мартенівських пічей було розпочато у 2011 році. Про це повідомили у прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, тепер забезпечувати підприємство сталевою заготовкою для труб і коліс буде виключно електросталеплавильний комплекс "Інтерпайп сталь".

Закриття мартенівського вробництва дозводить суттєво покращити екологічну ситуацію в регіоні, впевнені на підприємстві. Фахівці "Інтерпайп НТЗ" вже підрахували, що перехід на електросталеплавильну технологію довзолить скоротити викиди в атмосферу у 2,5 рази. При цьому, найбільше полегшення відчують мешканці лівобережжя, адже саме там розташовано мартенівський цех.

Щодо персоналу, який залишився без роботи, то на підприємстві запевняють, що жодну людину не образять .На момент закриття мартена в цеху працювало близько 500 осіб. За словами голови правління "Інтерпайп НТЗ" Андрія Кроткова, усім їм запропоновано перейти на роботу в інші підрозділи "Інтерпайп НТЗ" зі збереженням "гарячого стажу".

Мартенівське виробництво на "Інтерпайп НТЗ" було запущено в 1931 році. Після закриття мартенівського виробництва на "Інтерпайп НТЗ" в Україні залишиться ще 5 мартенівських цехів.

Як відомо, до складу компанії входять ВАТ "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", ВАТ "Інтерпайп Новомосковський трубний завод", ЗАТ "Інтерпайп Ніко-Тьюб" і ЗАТ "Інтерпайп трубна компанія". Компанія підконтрольна бізнесменові Віктору Пінчуку і членам його сім'ї.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...