App Store Google Play

До міськради дійшло, що «Крик» - академічний театр

15.11.2012 19:11

Не пройшло й року, як вслід за Наказом Міністерства культури України від 11 квітня 2012 року, який надав комунальному закладу «Театр одного актора «Крик» статус академічного театру, як це стало відомо Дніпропетровській міській раді.

Місцеві чиновники з депутатами майже не забарилися й через 7 місяців - 14 листопада - затвердили статут та назву театру. Відучора театр Михайла Мельника має офіційну назву Комунальний заклад культури «Дніпропетровський український академічний театр одного актора «Крик» Дніпропетровської міської ради».

Нагадаємо, що подібний високий статус театру одного актора вперше в Україні присвоєно саме дітищу народного артиста України Михайла Мельника.

Сам режисер і актор сприйняв новину достатньо спокійно й іронічно.

«Для мене академічний - це коли тебе і твій театр хочуть бачити, коли з тобою вітаються при зустрічі на вулиці», - поділився своїми відчуттями пан Мельник.

Втім, розуміє він й інший бік нового статусу - завдяки йому збільшиться зарплата співробітників театру, яких там налічується 8 осіб.

Не обійшовся актор і без звичної іронії.

«Моя мрія в академічному театрі мати в залі молоду академічну молодь, яка приходить не з ПТУ тому, що загнали, а яка приходить за місяць взяти квитки», - поділився «академічними мріями» актор.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...