App Store Google Play

Нападник "Дніпра" Матеус не проти зіграти за збірну України

14.11.2012 13:16

Вперше з часу свого приїзду в Україну одружений на мешканці Дніпропетровська бразилець заявив, що бажання зіграти на Чемпіонаті світу в Бразилії у нього переважає почуття патріотизму. В інтерв'ю komanda.com.ua бразилець сказав наступне.

Про піднесення українського футболу: "Було помітно, що у ваші клуби вкладають непогані гроші, але я не очікував, що команди так швидко зможуть прогресувати на міжнародній арені. Ось це і стало для мене сюрпризом. "Шахтар", "Металіст", "Динамо", "Дніпро" змусили себе поважати в Європі, де про них говорять набагато частіше, ніж раніше".

Про порівняння українського та португальського чемпіонату: "Насправді це два приблизно рівних турніри, хоча саме в цей момент українська першість, можливо, сильніша. Не випадково ваша країна наступає на п'яти Португалії в таблиці коефіцієнтів УЄФА. Упевнений, що зі спортивної і з фінансової точки зору я зробив правильний вибір".

Про завдання в Лізі Європи: "Мені здається, що наша команда вже довела, що дечого може досягти. Правда, давате не будемо поспішати, а для початку вийдемо з групи".

Про збірну: "Повторюся, мені поки що не вдалося зіграти за національну збірну, і хто його знає, може, якщо я стану громадянином вашої країни, моя мрія і здійсниться. Буду тільки радий допомогти збірній України на такому турнірі. Для нашого покоління це буде справжнє подія. Останній подібний форум проходив у нашій країні в 1950 році. Я впевнений, що у вас все вийде. Перші поєдинки пройшли невдало, але ще достатньо ігор, щоб виправити ситуацію. В Україні виступає багато бразильських футболістів, і всім нам хочеться, щоб і ваші хлопці показали себе в нашій країні".

Про важкий графік матчів: "Особисто я не бачу в цьому нічого поганого. Упевнений, що будь-який футболіст скаже, що краще частіше грати, ніж тренуватися. Від матчів втомлюєшся не так сильно, як від буденної роботи".

Про особистий бомбардирський показник сезону: "Непоганий показник, якщо порівнювати з моїм першим сезоном у Дніпропетровську. Але я хочу забити ще сім. А потім знову стільки ж. Тоді буду задоволений".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...