App Store Google Play

Міська рада готується до інфляції й зростання кількості малозабезпечених

14.11.2012 12:29
На черговій 28 сесії депутати Дніпропетровської міської ради шостого скликання внесли зміни до програми виконання доручень виборців.

Як йдеться в рішенні, враховуючи індекси інфляції та збільшення кількості звернень виборців, обсяги фінансування Програми за роками становитимуть 3650,6, 4800, 5400 та 6000 тис. грн. у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках відповідно. Таким чином, плановий показник інфляції, за міркуваннями дніпропетровських депутатів сягатиме 32% вже найближчим часом.

Водночас, депутат Вадим Гетьман вкотре звернувся до колег з пропозицією скасувати кулуарно внесені до Програми зміни щодо порядку виділення бюджетних коштів на виконання доручень виборців. Депутат обурений тим, що його заявки разом із зверненнями мешканців його округу з березня залишаються нерозглянутими.

«Це небачено, але у нас більшість депутатів так і не змогли розпорядитися своїми коштами на доручення виборців! Відкриймо рішення про виділення грошей більшості», - обурився Гетьман.

Нагадаємо, що цього року вперше гроші з бюджету виділяються не кожному депутату окремо у рівній кількості, а в ручному режимі - за рішенням бюджетної комісії.

Голова комісії Євген Морозенко, який балотувався до Верховної Ради за мажоритарним округом №28, спрямував значні кошти на озеленення, ремонти доріг та встановлення дитячих майданчиків саме на цьому окрузі. Крім того, депутат відзначився роздачею «стипендій» сумлінним школярам Ленінського району. Сукупні витрати Морозенка з бюджетів різних рівнів на виконання «ініціатив» та «наказів виборців» експерти оцінюють в кілька мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...