App Store Google Play

Міська рада готується до інфляції й зростання кількості малозабезпечених

14.11.2012 12:29
На черговій 28 сесії депутати Дніпропетровської міської ради шостого скликання внесли зміни до програми виконання доручень виборців.

Як йдеться в рішенні, враховуючи індекси інфляції та збільшення кількості звернень виборців, обсяги фінансування Програми за роками становитимуть 3650,6, 4800, 5400 та 6000 тис. грн. у 2012, 2013, 2014 та 2015 роках відповідно. Таким чином, плановий показник інфляції, за міркуваннями дніпропетровських депутатів сягатиме 32% вже найближчим часом.

Водночас, депутат Вадим Гетьман вкотре звернувся до колег з пропозицією скасувати кулуарно внесені до Програми зміни щодо порядку виділення бюджетних коштів на виконання доручень виборців. Депутат обурений тим, що його заявки разом із зверненнями мешканців його округу з березня залишаються нерозглянутими.

«Це небачено, але у нас більшість депутатів так і не змогли розпорядитися своїми коштами на доручення виборців! Відкриймо рішення про виділення грошей більшості», - обурився Гетьман.

Нагадаємо, що цього року вперше гроші з бюджету виділяються не кожному депутату окремо у рівній кількості, а в ручному режимі - за рішенням бюджетної комісії.

Голова комісії Євген Морозенко, який балотувався до Верховної Ради за мажоритарним округом №28, спрямував значні кошти на озеленення, ремонти доріг та встановлення дитячих майданчиків саме на цьому окрузі. Крім того, депутат відзначився роздачею «стипендій» сумлінним школярам Ленінського району. Сукупні витрати Морозенка з бюджетів різних рівнів на виконання «ініціатив» та «наказів виборців» експерти оцінюють в кілька мільйонів гривень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...