App Store Google Play

Дніпропетровська міськрада спонукала хвилю мітингів та пікетів

14.11.2012 10:37
Чергова 28 сесія Дніпропетровської міської ради розпочалася під обурені вигуки й какофонію мітингувальників під її стінами. І хоча дніпропетровські депутати давно звикли попадати на сесію через задні двері, лишаючи у дворі міськради свої розцяцьковані імпортні автівки, журналісти отримали повне враження від безладу і свавілля, яке вчиняють чиновники в місті.

Близько п'яти десятків приватних підприємців з ринку «Нагорний» протестували проти закриття найстарішого торговельного майданчика в області й виділення землі під будівництво чергового торгово-розважального центру.

Страйкарі вимагають від влади заборонити будівництво торговельного центру та взяти ринок на баланс міста.

Також серед вимог мітингувальників була зустріч з міським головою Іваном Куліченком, який мав би відповісти, як він вбачає вирішити ситуацію з одностороннім розривом договорів оренди міським виконкомом та її подальше вирішення.

Втім, ані міський голова, ані жоден з його замів до підприємців не вийшли.

Так само поза увагою влади залишився мітинг працівників Південного машинобудівного заводу, яких позбавили раніше отриманих земельних ділянок у Краснопіллі. Докладніше - у фоторепортажі.

Вже під час сесії Іван Куліченко заявив, що готовий зустрітись з людьми, але не у такий спосіб, адже вони мітингують незаконно, без подачі заявки.

«Я не можу потакати подібним мітингам - завтра всі питання вирішуватимуть криком перед міськрадою. Завтра зранку, якщо ініціативна група прийде на прийом, я з усіма зустрінусь і поспілкуюсь з приводу питань, які їх цікавлять»,  - запевнив присутніх міський голова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...