App Store Google Play

Чемпіонка світу з танців на пілоні - з Дніпропетровська

14.11.2012 13:33
22-річна українка Наталія Татарінцева з Дніпропетровська перемогла на World Pole Sport & Fitness Championship 2012. Змагання з пол денсу відбувалися в швейцарському Цюріху.

За нагороди турніру змагалися танцюристи з 26 країн. Переможців визначали в чоловічих, жіночих і парних категоріях.

Перше місце у жіночих змаганнях посіла представниця України. Другою стала француженка Лоранс Ілсум. Останнє місце на п'єдесталі дісталося росіянці Поліні Волчек.

Чемпіоном серед чоловіків став представник Франції Кім Мартінес. Друге місце посів Крістіан Лебедєв із Росії. Третє місце залишилося за українцем Олександром Щукіним.

У парних змаганнях кращим був дует з Угорщини. Представники Великої Британії та Естонії посіли 2-гу та 3-тю позиції відповідно.

Танець на пілоні (pole dance, пол денс, танець на шесті, пілонний спорт) є видом спорту, який поєднує танець з гімнастичними вправами на пілоні (жердині). Це заняття вважається різновидом фітнеса, яке базується на аеробних та анаеробних вправах і поєднує в собі елементи танцю та акробатичні трюки.

Фахівці називають цю дисципліну сумішшю хореографії та спорту. При цьому особливо підкреслюють, що цей вид танців не слід плутати зі стриптизом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...