App Store Google Play

Перевіритись на діабет можна безкоштовно

13.11.2012 15:45

У Дніпропетровській області до Всесвітнього Дня боротьби з діабетом 14 листопада на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних поліклінік лікувальних закладів усі бажаючі зможуть безкоштовно пройти скринінгові обстеження.

Як повідомили в ОДА, відповідальні за своє здоров'я дніпропетровці матимуть замогу виміряти рівень глюкози в крові, артеріальний та очний тиск тощо.

Такі профілактичні огляди спрямовані на своєчасне виявлення та подальше ефективне лікування хвороби. Акція проводиться за ініціативи Міністерства охорони здоров'я України та головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації в рамках всеукраїнських заходів до Дня боротьби з цукровим діабетом.

14 листопада з 1991 року в 150 країнах відзначають Всесвітній день діабету, який проходить під егідою Міжнародної діабетичної федерації. Метою Всесвітнього дня боротьби проти діабету є підвищення поінформованості про діабет, про зростаючі показники захворюваності в усьому світі і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби.

Цей День, започаткований Міжнародною федерацією діабету (МФД) і ВООЗ, відзначається в день народження Фредеріка Бантінга, який разом з Чарлзом Бестом зіграв вирішальну роль у відкритті в 1922 році інсуліну - ліків, що рятує життя людям, хворим на діабет.
За оцінками ВООЗ, більше 220 мільйонів чоловік у всьому світі хворі на діабет. Без належних втручань до 2030 року це число, ймовірно, більш ніж подвоїться. Майже 80% випадків смерті від діабету відбувається в країнах з низьким і середнім рівнем доходу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...