App Store Google Play

Нація потребує справедливості й покарання фальсифікаторів

13.11.2012 09:06

"Український опозиційний потяг рушив до великої української перемоги. До побудови не тої держави, яка погрузла в корупції, де будуть безкарними фальсифікатори і зрадники, а України справедливої і чесної - європейської держави, за яку будемо гордитися", - заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок на мітингу опозиційних сил, який відбувся 12 листопада біля Центральної виборчої комісії в Києві.

Олег Тягнибок зазначив: "Хочу зробити кілька висновків останніх днів і цієї виборчої кампанії.

Отже, висновок перший. Партія регіонів як правляча партія втратила довіру в очах світової громадськості. І найважливіше - Партія регіонів остаточно втратила довіру як партія влади, як партія, яка повинна гарантувати виконання українських законів на території Української Держави. Вона остаточно втратила довіру в української громади, у мешканців Української Держави, в українських виборців.

Другий надзвичайно важливий висновок. Опозиція в Україні перемогла на цих виборах. І якщо б закон передбачав вибори тільки за пропорційною системою, то разом "Батьківщина", "Свобода" й "УДАР" мали 240 депутатів на противагу 210 від Партії регіонів і комуністів. Це якраз підтверджує, що Партія регіонів так торпедувала оцю мажоритарну систему виборів, щоби забезпечити собі більшість у майбутньому парламенті. Саме тому ми вкотре переконалися: в Україні найбільш оптимальною системою виборів є вибори за пропорційною системою за відкритими списками. І такий закон ми, три опозиційні партії, обов'язково проведемо в парламенті, про що ми домовилися безпосередньо сьогодні, підписавши угоду про план спільних дій в наступній Верховній Раді України.

Ми хотіли б усі разом низько схилити голови й дуже подякувати активності української громади. Усім тим українцям, які протестували проти тієї бандитської влади, яка фальсифікували вибори. Усім тим українцям, які на заклики опозиційних сил або ж чисто інтуїтивно, протестуючи проти обману на виборах, виходили на вулиці, йшли під кийки "Беркуту", не боялися протестувати й захищати своє демократичне право обирати тих, кого вони вважають за необхідне. І таких людей у нас, як виявилося, є багато по всій Україні - це й Одещина, і Миколаївщина, й інші регіони України - захід, центр, і найважливіше - Київ. Це наша українська столиця. Саме тому - наступний висновок: перемога Партії регіонів, про яку вони трублять, це насправді є так звана "перемога", це є перемога фіктивна. Це як мильна бульбашка, яка рано чи пізно лусне, і всі переконаються в тому, що фальш, брехня, обман не може бути правдою, не може бути справедливістю й не може бути дороговказом завтрашньому майбутньому української нації й Української Держави.

Партія регіонів не здобула перемоги в столиці. Жоден округ їм не піддався. Київ показав, що наша столиця є українською. Наша столиця не лягла під бандитський "данєцкій" кримінально-олігархічний клан. Наша столиця продемонструвала перспективу і завтрашній день для Української Держави.

І ця банда, ці негідники вже почали мститися киянам. Ви пам'ятаєте заяву прем'єр-міністра Азарова, у якого аж слина бризкала, коли він казав, що вони стільки грошей витратили на Київ, і як їм Київ віддячив. Мовляв, тепер кияни нічого не будуть мати, ніяких бюджетних перерахувань для української столиці.

Далі не буде ручного управління державного бюджету. Ми будемо контролювати процес надходження бюджетних коштів, і він буде справедливим.

Сьогодні вони із помсти киянам підвищили на 17% вартість хліба для мешканців української столиці.

Хай пам'ятають: кара обов'язково за такі злодіяння, за таку підлість, прийде. Ми переконалися що ЦВК - це антинародний орган. Адже не може бути так, що люди, які сидять у ЦВК, працюють не за законом, а за дзвінком із Банкової, вирішують долю виборів. Це має бути покарано. Саме тому ми, представники трьох опозиційних сил - "Свободи", "Батьківщини" та "УДАРу" - домовилися, що будемо вимагати заміни персонального складу ЦВК і притягнення до кримінальної відповідальності тих членів ЦВК, які порушували закон і голосували за незаконні рішення. Щоправда п'ятеро членів ЦВК таки виступили з окремою думкою і не підтримали це беззаконня. Ми вимагатимемо формування наступного складу ЦВК на паритетних засадах, а не так, як зараз, коли 90% членів ЦВК - контрольовані владою і лише 10% - це опозиція. Має бути рівне представництво опозиції та влади. І це буде справедливо. Бо ми стоїмо саме заради того, щоби будь-які вибори, строкові чи дострокові, були чесними, справедливими та законними.

Ця виборча кампанія, а особливо процедура підрахунку голосів, показала відсутність незалежної судової гілки влади. Продажні й залежні від влади судді ухвалюють незаконні рішення не згідно з законом. Це люди, які не лише забули що їх навчали на юридичних факультетах, а й абсолютно втратили честь і совість, і навіть людську гідність. Україна потребує судової реформи. Бо ті негідники, які ухвалювали незаконні рішення, не лише мають втратити посади суддів, але й мають піддатися кримінальному переслідуванню за їхні злодіяння.

Аналогічно це стосується членів дільничних та окружних виборчих комісій. Маємо притягнути до кримінальної відповідальності усіх фальсифікаторів виборів. Генпрокурор Пшонка теж має піти у відставку. І попри те, що влада заявляє про відкриттякримінальної справи за виборчі фальсифікації у 223-му окрузі, суспільство має контролювати кожен крок цієї справи, щоби жоден папірець не ліг під зелене сукно й усе було доведено до логічного завершення.

Нація потребує справедливості й покарання фальсифікаторів.

Покарати потрібно представників МВС, спецпідрозділу "Беркут". І тих, які давали незаконні вказівки і тих, які їх виконували. Тих, які знущалися над нашими матерями й дітьми. Особливо - за події у Первомайську. І це наше завдання - покарати зараз, бо завтрашнього дня просто не буде.

Представники трьох політичних сил чітко задекларували наші кроки у ВРУ. Ми домовилися про спільний старт. Український опозиційний потяг рушив до великої української перемоги. До побудови не тої держави, яка погрузла в корупції, де будуть безкарними фальсифікатори і зрадники, а України справедливої і чесної - європейської держави, за яку будемо гордитися.

Ми, українці, будемо господарями на своїй землі, і досягнемо того, заради чого клали голови покоління наших героїв. Ми зробимо те, чого не дочекалися наші діди, але ми маємо те завдання виконати, щоби нашим дітям передати нову Велику Україну.

Це не завершення - це тільки початок нашої великої боротьби за нашу велику перемогу. А наша мета - Велика Україна".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...