App Store Google Play

У Дніпропетровську з третьої спроби запустили Хюндай - сервісу мінімум

12.11.2012 10:02

Рух нового швидкісного потяга «Інтерсіті+» (Hyundai Rotem) сполученням Дніпропетровськ-Київ та Київ-Дніпропетровськ відкрито в неділю на залізничному вокзалі Дніпропетровська.

Нагадаємо, що запуск цього над дорогого й ненадійного виду транспорту анонсувався спочатку 1 жовтня, потім 1 листопада. Нарешті, з горем навпіл, потяг таки рушив на Київ, хоча й потай - при продажі квитків у залізничних касах Дніпропетровська пасажирам стверджували, що вони їхатимуть звичним «Столичним експресом».

"На Євро-2012 ми спробували, а тепер перейшли до регулярної експлуатації, пов'язуючи величезні наші мегаполіси зі столицею", - зазначив під час відправки поїзда начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

За його словами, для проходження швидкісних потягів більше півроку тривала підготовка ділянки Дніпропетровськ-П'ятихатки. Загальна вартість робіт становить понад 109 млн грн.

Втім, мешканці Дніпропетровська доволі прохолодно ставляться до нововведення. Та й не дивно: сидіння в новому експресі значно вужчі (якщо раніше ряд складався з чотирьох сидінь у другому класі й трьох у першому, то тепер ­ з п'яти і чотирьох відповідно); обіцяні wi-fi відсутні, вбиральні, а найголовніше - двері - працюють далеко не в кожному вагоні.

Не відповідає анонсованій й швидкість потягу, який заледве розганяється до 140 км на годину. Тож за додаткові 110 (другий клас) чи 60 (перший) гривень економія часу в дорозі майже несуттєва - 40 хвилин, 20 з яких - за рахунок відсутності технічної зупинки на станції П'ятихатки-Стикова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...