App Store Google Play

У Дніпропетровську з третьої спроби запустили Хюндай - сервісу мінімум

12.11.2012 10:02

Рух нового швидкісного потяга «Інтерсіті+» (Hyundai Rotem) сполученням Дніпропетровськ-Київ та Київ-Дніпропетровськ відкрито в неділю на залізничному вокзалі Дніпропетровська.

Нагадаємо, що запуск цього над дорогого й ненадійного виду транспорту анонсувався спочатку 1 жовтня, потім 1 листопада. Нарешті, з горем навпіл, потяг таки рушив на Київ, хоча й потай - при продажі квитків у залізничних касах Дніпропетровська пасажирам стверджували, що вони їхатимуть звичним «Столичним експресом».

"На Євро-2012 ми спробували, а тепер перейшли до регулярної експлуатації, пов'язуючи величезні наші мегаполіси зі столицею", - зазначив під час відправки поїзда начальник Придніпровської залізниці Олександр Момот.

За його словами, для проходження швидкісних потягів більше півроку тривала підготовка ділянки Дніпропетровськ-П'ятихатки. Загальна вартість робіт становить понад 109 млн грн.

Втім, мешканці Дніпропетровська доволі прохолодно ставляться до нововведення. Та й не дивно: сидіння в новому експресі значно вужчі (якщо раніше ряд складався з чотирьох сидінь у другому класі й трьох у першому, то тепер ­ з п'яти і чотирьох відповідно); обіцяні wi-fi відсутні, вбиральні, а найголовніше - двері - працюють далеко не в кожному вагоні.

Не відповідає анонсованій й швидкість потягу, який заледве розганяється до 140 км на годину. Тож за додаткові 110 (другий клас) чи 60 (перший) гривень економія часу в дорозі майже несуттєва - 40 хвилин, 20 з яких - за рахунок відсутності технічної зупинки на станції П'ятихатки-Стикова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...