App Store Google Play

АМКУ віддав 4 хлібзаводи під контроль агрохолдингу Касьянова

12.11.2012 18:44
Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Фактор Д» (Дніпропетровськ) на придбання акцій ПАТ «Жовтоводський хлібозавод» (Дніпропетровська обл..), ПАТ «Криворізький хлібокомбінат № 1» (м. Кривий Ріг) та ПАТ «Криворіжхліб» (м. Кривий Ріг), що забезпечує перевищення 25% голосів у вищому органі управління товариств.

Як повідомляє «АПК-Інформ», водночас АМКУ надав дозвіл ТОВ «Фактор Д» на придбання акцій ЗАТ «Переробник» (Дніпропетровська обл.), що забезпечує отримання 50% голосів у вищому органі управління.

Таким чином, чи не найбільший латифундист Дніпропетровщини Сергій Касьянов розширив сферу діяльності свого холдингу KSG Agro, який тепер включає 59,3 тис. га орних земель, три компанії з вирошування і збирання зернових, чотири елеватори, кілька тваринницьких ферм, садових і городніх господарств, м'ясозаготівельний комплекс та молочну ферму, й на виробництво хліба.

Завдяки останнім поглинанням агрокомпанія Касьянова тепер контролює всі три основні напрямки тваринництва - хлібний, м'ясний та молочний - на ланцюзі від виробництва до кінцевого споживача.

ТОВ "Фактор Д" , що входить до підрозділу KSG Agro - холдингу Parisifia Trading Ltd - володіє земельним банком в 4,596 тис. га і зареєстрована в Дніпропетровську.

В планах KSG Agro - придбання 91% акцій в ТОВ «Агроплаза». За даними сайту Латифундист, ТОВ «Агроплаза» володіє 8 сільгосппідприємствами, які мають загальну площу орендованих земель 20 800 га та контролює ТОВ «Торговий дім WorldFood», що займається оптовою та роздрібною торгівлею овочами і фруктами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...