App Store Google Play

Костюченки ремонтують дорогу за майже 10 млн. грн. за кілометр

09.11.2012 13:01

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області 2 листопада за результатами тендеру уклала угоду з ПАТ «Трест Дніпродорбуд» на поточний ремонт М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта вартістю 232,59 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Ремонтуватимуть 24 км траси в обхід Новомосковська, завершити роботи повинні вже до кінця цього року.

У 2009 р. фірма вже отримала на ремонт цієї ж траси підряд вартістю 316,95 млн грн.

До складу основних акціонерів компанії входять колишній міністр транспорту України Леонiд Костюченко та його брат Сергiй Костюченко, який раніше очолював Дніпропетровську службу автодоріг та був секретарем Дніпропетровської міськради.

За останні чотири роки «Дніпродорбуд» виграв тендери на 1,78 млрд грн. Дочірня компанія тресту - ТОВ «Спецбудконтакт» - отримала підряди на 0,43 млрд грн.

Єдиним конкурентом «Дніпродорбуду» на цьому тендері було ДП «Дніпропетровський облавтодор», заступником директора котрого наразі є Андрій Сергійович Костюченко. Різниця пропозицій учасників по двох лотах склала 0,1 і 0,2%.

Як повідомлялось, за рік на ремонт доріг, які ведуть до порту, що належить Дмитру Фірташу, з бюджету витратили 1,7 млрд.

Трохи більше грошей з бюджету на поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг отримає  Донецька область. В Міністерстві економічного розвитку передбачають, що очікувана вартість «покращення» доріг Донеччини складе 2 млрд грн.

Нагадаємо, за ремонт кілометра дороги чиновники платили «своїм фірмам» до 9 млн бюджетних гривень

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...