App Store Google Play

Суд вирішив збільшити суму моральної шкоди за позовом Філатова до "Лиц"

07.11.2012 15:19

Апеляційний суд Дніпропетровської області у складі головуючої судді Ельвіри Демченко, суддів Миколи Волошина та Тетяни Басуєвої 7 листопада виніс рішення за апеляційними скаргами ПП «Авеню», як видавця газети «Лица», та представника редакції Ренана Мухамеджанова, а також за апеляційною скаргою Бориса Філатова.

Відповідно до ухваленого документу, апеляційні скарги газети відхилено, скаргу Бориса Філатова суд вирішив задовольнити частково, змінивши рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 в частині розміру моральної компенсації. Тепер її збільшено до 10 тисяч гривень.

Решту рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 суд вирішив залишити без змін.
«Рішення суду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржене в касаційному порядку протягом двадцяти днів», - йдеться в резолютивній частині рішення.
Нагадаємо, АНД райсуд м. Дніпропетровська визнав недостовірною і такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію інформацію, опубліковану 12 жовтня 2011 року в номері 81 (791) газети «Лица» у статті «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод»

Також суд першої інстанції зобов'язав редакцію виплатити Філатову Б.А. відшкодування моральної шкоди 200,00 (двісті) гривень, а також відшкодувати позивачам судові витрати.

У позовній заяві, нагадаємо, позивачі просили визнати недостовірною інформацію в двох статтях: «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод» та «Загарбники підприємств наткнулися на промах», а також відшкодувати їм 950 тисяч гривень моральної шкоди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...