App Store Google Play

Суд вирішив збільшити суму моральної шкоди за позовом Філатова до "Лиц"

07.11.2012 15:19

Апеляційний суд Дніпропетровської області у складі головуючої судді Ельвіри Демченко, суддів Миколи Волошина та Тетяни Басуєвої 7 листопада виніс рішення за апеляційними скаргами ПП «Авеню», як видавця газети «Лица», та представника редакції Ренана Мухамеджанова, а також за апеляційною скаргою Бориса Філатова.

Відповідно до ухваленого документу, апеляційні скарги газети відхилено, скаргу Бориса Філатова суд вирішив задовольнити частково, змінивши рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 в частині розміру моральної компенсації. Тепер її збільшено до 10 тисяч гривень.

Решту рішення Амур-Нижньодніпровського районного суду м. Дніпропетровська від 18 травня 2012 суд вирішив залишити без змін.
«Рішення суду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржене в касаційному порядку протягом двадцяти днів», - йдеться в резолютивній частині рішення.
Нагадаємо, АНД райсуд м. Дніпропетровська визнав недостовірною і такою, що принижує честь, гідність і ділову репутацію інформацію, опубліковану 12 жовтня 2011 року в номері 81 (791) газети «Лица» у статті «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод»

Також суд першої інстанції зобов'язав редакцію виплатити Філатову Б.А. відшкодування моральної шкоди 200,00 (двісті) гривень, а також відшкодувати позивачам судові витрати.

У позовній заяві, нагадаємо, позивачі просили визнати недостовірною інформацію в двох статтях: «Рейдери. Корбан-Филатов-Брагинский-Аксельрод» та «Загарбники підприємств наткнулися на промах», а також відшкодувати їм 950 тисяч гривень моральної шкоди.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...