App Store Google Play

Дніпрян навчать, як будувати ефективні громадські організації "по науці"

07.11.2012 17:50

8 листопада 2012 року у м. Дніпропетровську відбудеться лекція Тараса Плахтія «Побудова ефективних суспільно-політичних організацій в умовах інформаційного суспільства».

Після лекції для слухачів відбудеться семінар-тренінг по організації колективної діяльності членів суспільно-політичних організацій під час їх загальних зборів.

Цільова аудиторія - активісти, члени та керівники громадських організацій, політичних партій, рухів, об'єднань, просто небайдужі громадяни, які усвідомлюють системні вади існуючих суспільно-політичних організацій та шукають способів їх подолання.

Лектор - Тарас Плахтій, автор серії публікації про застосування змінних структур - динамічних мереж при побудові суспільно-політичних організацій, модератор роботи чисельних заходів у динамічній мережі, учасник Національного Круглого столу Ініціативи 1 грудня.

Останні публікації лектора:

«Духовна криза і українські вибори»

«"Український "олігархат" та особливості його організаційної структури»

«Самоврядне віче як альтернатива керованому натовпу українських майданів»

«Де люди?!!».

Місце проведення - Конференц-зал №1 міжнародної тренінгової компанії «Sunshine ITG» за адресою: Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 14б.

Початок - о 18 годині.

Організатори:

  • громадська організація «Центр розвитку української культури та самоорганізації» (м. Львів, телефон +380503173701, e-mail: [email protected] )
  • громадська організація «Творче місто» (м. Дніпропетровськ, телефон +380979142573)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...