App Store Google Play

У Дніпродзержинську на хабарі упіймали очільника міліції

06.11.2012 14:32

У Дніпродзержинську працівники СБУ затримали на хабарі начальника міської міліції Олега Плачкова. Ще до того головний міліціянт зажив сумної слави тим, що покривав злочинців, які зрізали зазивні щити свободівця Віталія Купрія із закликом приєднуватися до ВО «Свобода».

За словами Віталія Купрія, до зрізання 15 рекламних конструкцій ВО «Свобода» причетна місцева міліція. Про це свідчить той факт, що міліційний патруль, який прибув на місце скоєння злочину, за кілька хвилин після спілкування із крадіями, поїхав, дозволивши злочинцям продовжувати їхню справу.

Ця історія набула широкого розголосу, однак місцева міліція проявила повну бездіяльність у розслідуванні справи. Попри те, що міліція чотири рази допитувала Віталія Купрія з приводу обставин викрадення рекламних конструкцій, вартість яких складає близько 150 тисяч гривень, карну справу так і не було порушено.

«Очільника дніпродзержинської міліції зловили на «зборі данини» з місцевих підприємців. Прикметно, що це відбулося за кілька днів після виборів, коли місто дало найнижчий результат в області за Партію регіонів.

А висуванець від влади у Дніпродзержинську набрав найменший відсоток голосів в області з усіх 17 мажоритарників-«регіоналів».

Вочевидь, влада розплющує очі на злочини посадовців лише в тих випадках, коли вони не справляються з адміністративним забезпеченням інтересів влади», - зазначив Віталій Купрій.

Нагадаємо, що у ніч із 14 на 15 серпня 2012 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області невідомі зрізали 15 зазивних щитів, на яких містився заклик до мешканців міста приєднуватися до Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та разом боротися проти українофобського режиму. Рекламні площі належали відомому правозахисникові, опозиційному депутату Дніпродзержинської міської ради Віталієві Купрію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...