App Store Google Play

У Дніпродзержинську на хабарі упіймали очільника міліції

06.11.2012 14:32

У Дніпродзержинську працівники СБУ затримали на хабарі начальника міської міліції Олега Плачкова. Ще до того головний міліціянт зажив сумної слави тим, що покривав злочинців, які зрізали зазивні щити свободівця Віталія Купрія із закликом приєднуватися до ВО «Свобода».

За словами Віталія Купрія, до зрізання 15 рекламних конструкцій ВО «Свобода» причетна місцева міліція. Про це свідчить той факт, що міліційний патруль, який прибув на місце скоєння злочину, за кілька хвилин після спілкування із крадіями, поїхав, дозволивши злочинцям продовжувати їхню справу.

Ця історія набула широкого розголосу, однак місцева міліція проявила повну бездіяльність у розслідуванні справи. Попри те, що міліція чотири рази допитувала Віталія Купрія з приводу обставин викрадення рекламних конструкцій, вартість яких складає близько 150 тисяч гривень, карну справу так і не було порушено.

«Очільника дніпродзержинської міліції зловили на «зборі данини» з місцевих підприємців. Прикметно, що це відбулося за кілька днів після виборів, коли місто дало найнижчий результат в області за Партію регіонів.

А висуванець від влади у Дніпродзержинську набрав найменший відсоток голосів в області з усіх 17 мажоритарників-«регіоналів».

Вочевидь, влада розплющує очі на злочини посадовців лише в тих випадках, коли вони не справляються з адміністративним забезпеченням інтересів влади», - зазначив Віталій Купрій.

Нагадаємо, що у ніч із 14 на 15 серпня 2012 року в місті Дніпродзержинськ Дніпропетровської області невідомі зрізали 15 зазивних щитів, на яких містився заклик до мешканців міста приєднуватися до Всеукраїнського об'єднання "Свобода" та разом боротися проти українофобського режиму. Рекламні площі належали відомому правозахисникові, опозиційному депутату Дніпродзержинської міської ради Віталієві Купрію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...