App Store Google Play

Стабфонд Вілкула придбав зерно, піднявши ціни всупереч параної Азарова

06.11.2012 10:48

КП «Регіональний стабілізаційний фонд» Дніпропетровської облради 31 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з ДП «Регіональний стабілізаційний фонд» на придбання 50 тис тон зернових на суму 96,75 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Це вже четверта угода комунального підприємства на придбання зерна з кінця липня, яке контрактувало зерно однаковими партіями по 50 тис тон. В вересні зерно було придбано за 89,25 млн грн., в серпні ціна закупівлі становила  83,75 млн грн., в липні - 78,75 млн грн. Відтак загалом замовлено зерна на 348,50 млн грн.

Під час проведення першої закупівлі фермери жалілись, що чиновники змушують їх здавати до регіонального фонду третину вирощеного врожаю за цінами значно нижчими від ринкових. Тим, хто відмовлявся від збиткових оборудок, виписували штрафи.

Програма «Регіональний стабілізаційний фонд» реалізується в Дніпропетровській області для недопущення підняття цін на хлібобулочні вироби.

Нагадаємо, днями голова уряду і лідер Партії регіонів Микола Азаров заявив, що соціальні сорти хлібу дорожчати не будуть, оскільки для цього немає підстав.

«Ніяких підстав для підвищення цін на соціальні сорти хліба немає. У нас достатні запаси і зерна, і муки ще з урожаю минулого року, тобто закуплені за старими цінами», - зазначив Азаров.

За його словами, нещодавній ажіотаж з підвищенням цін на соціальні сорти хліба пов'язаний з кампанією лобізму переможців на парламентських виборах по Києву.

«Так завжди починали лобісти, і зовсім невипадково, що цю кампанію розпочала корпорація "Київмлин". Після того, як опозиція в Києві виграла вибори, вони в той же день оголосили про підвищення цін. Осміліли. Ми їх виправимо», - сказав Прем'єр-міністр.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...