App Store Google Play

Пускати харківських недолюдків на стадіон не варто - міліція

06.11.2012 10:45
Управління внутрішніх справ у Дніпропетровській області буде звертатись до Федерації футболу України та об'єднання професійних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» з проханням заборонити уболівальникам харківського клубу «Металіст» відвідувати матчі «Дніпро» - «Металіст» у Дніпропетровську, повідомив у понеділок заступник начальника головного управління МВС в області Володимир Седлецький.

За його даними, витрати на забезпечення громадського порядку під час матчу «Металіст» - «Дніпро», який відбувся 3 листопада в Дніпропетровську, склали близько 300 тисяч гривень. Як вважає міліціонер, недоцільно використовувати бюджетні кошти таким чином.

За словами правоохоронця, для охорони громадського порядку під час проведення футбольного матчу залучили понад 2 тисячі співробітників міліції, 110 патрульних, 300 беркутівців, 120 одиниць транспорту.

 «Я вважаю, що такий футбол у Дніпропетровську не потрібний, тому ми будемо виходити з відповідним клопотанням, щоб матчі за участю харківського «Металіста» проводилися тут без уболівальників команди гостей», - сказав він.

За даними футбольного клубу «Дніпро», після матчу 3 листопада на стадіоні «Дніпро-Арена» вболівальники зламали 89 сидінь. За інформацією з міліції, під час сутички між фанатами футбольних команд «Дніпро» і «Металіст» був травмований міліціонер.

Зокрема, після закінчення матчу група агресивно налаштованих уболівальників ФК «Дніпро» намагалася заблокувати виїзд зі стадіону «Дніпро-Арена» автобусів із харківськими вболівальниками.

 За даними міліції, під  час проведення футбольного матчу "Дніпро" - "Металіст" були затримані через хуліганство 38 уболівальників обох команд. Вони отримали штраф і від 1 до 10 діб адмінарешту.

Нагадаємо,  у квітні під час сутички фанатів після матчу "Дніпро" -"Металіст" у Дніпропетровську  було травмовано 8 "беркутівців"  та затримало 60 людей. 

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...