App Store Google Play

Пускати харківських недолюдків на стадіон не варто - міліція

06.11.2012 10:45
Управління внутрішніх справ у Дніпропетровській області буде звертатись до Федерації футболу України та об'єднання професійних футбольних клубів України «Прем'єр-ліга» з проханням заборонити уболівальникам харківського клубу «Металіст» відвідувати матчі «Дніпро» - «Металіст» у Дніпропетровську, повідомив у понеділок заступник начальника головного управління МВС в області Володимир Седлецький.

За його даними, витрати на забезпечення громадського порядку під час матчу «Металіст» - «Дніпро», який відбувся 3 листопада в Дніпропетровську, склали близько 300 тисяч гривень. Як вважає міліціонер, недоцільно використовувати бюджетні кошти таким чином.

За словами правоохоронця, для охорони громадського порядку під час проведення футбольного матчу залучили понад 2 тисячі співробітників міліції, 110 патрульних, 300 беркутівців, 120 одиниць транспорту.

 «Я вважаю, що такий футбол у Дніпропетровську не потрібний, тому ми будемо виходити з відповідним клопотанням, щоб матчі за участю харківського «Металіста» проводилися тут без уболівальників команди гостей», - сказав він.

За даними футбольного клубу «Дніпро», після матчу 3 листопада на стадіоні «Дніпро-Арена» вболівальники зламали 89 сидінь. За інформацією з міліції, під час сутички між фанатами футбольних команд «Дніпро» і «Металіст» був травмований міліціонер.

Зокрема, після закінчення матчу група агресивно налаштованих уболівальників ФК «Дніпро» намагалася заблокувати виїзд зі стадіону «Дніпро-Арена» автобусів із харківськими вболівальниками.

 За даними міліції, під  час проведення футбольного матчу "Дніпро" - "Металіст" були затримані через хуліганство 38 уболівальників обох команд. Вони отримали штраф і від 1 до 10 діб адмінарешту.

Нагадаємо,  у квітні під час сутички фанатів після матчу "Дніпро" -"Металіст" у Дніпропетровську  було травмовано 8 "беркутівців"  та затримало 60 людей. 

Радіо Свобода

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...