App Store Google Play

Дніпропетровські опозиціонери беруть участь у мітингу під ЦВК

06.11.2012 14:38

Представники Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Дніпропетровщини з 5 листопада беруть участь у мітингу в Києві біля Центральної виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина»

Активісти Дніпропетровської Об'єднаної опозиції приєдналися до мітингу, аби захистити голоси українців, вибір громадян на демократичне майбутнє країни. Вони стали на захист тих кандидатів від опозиції, які виграли на мажоритарних округах, але в них намагаються відібрати перемогу через фальсифікації, переписування результатів голосування на провладних кандидатів.

«Ми молоді виступаємо проти фальсифікацій, ми за гідне майбутнє, щоб наші діти жили в країні, де є верховенство права і виконуються закони. Щоб ми обирали вільно, за власними вподобаннями і ніхто не нав'язував вибір та не відбирав наші голоси», - сказала під час мітингу кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по округу № 36 Євгенія Кузьміна.

Представники Об'єднаної опозиції Дніпропетровщини будуть разом із своїми колегами знаходитись на мітингу до того часу, поки ЦВК прийме законні рішення в тих округах, де перемогли опозиційні кандидати.

«Ми готові до кінця захищати вибір наших громадян і не дозволимо привласнювати голоси людей, які зробили свій вибір на користь опозиційних кандидатів», - сказав під час мітингу заступник керівника Дніпропетровського регіонального виборчого штабу «ВО «Батьківщина» Гліб Пригунов.

Як повідомлялося, ВО «Свобода» та ВО «Батьківщина» підготували політичний маніфест із вимогами до президента Януковича і ЦВК - визнати результати перемоги опозиційних сил, притягнути до відповідальності всіх, хто переписував протоколи і крав результати виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...