App Store Google Play

Регіонали програли 10 областей – процес триває

05.11.2012 09:06

За інформацією сайту ЦВК, Партія регіонів отримала більше своїх політичних конкурентів лише в десяти областях при тому, що два роки тому регіонали виброли більшість у місцевих радах 20 регіонів.

Мова йде не про одномандатні округи, а про загальнодержавний. І щоб там не казали про «покращання», «стабільність» чи «добробут», але українцями вони не так «смакують», як це малювали партійні спікери.

Якщо згадати прислів'я про те, що є істина, є хиба, а є статистика, то, у даному випадку, остання говорить красномовно й переконливо. Провладна партія втратила десять адміністративно-територіальних одиниць порівняно з місцевими виборами 2010 року.

Тому то, кому там «достеменно відомо», що Партія регіонів перемогла, і наскільки «це очевидно для всіх», як це заявляв Микола Азаров - це навіть не цікаво. Більше того, навіть не цікаво те, що з неабияким завзяттям намагаються цю «чесну», «прозору», «демократичну» «перемогу» донести окремі політтехнологи до тих «незбагнувших» про неї «одиниць».

Якщо порівняємо результати на виборчих мапах областей України за 2010 рік та цьогоріч, ми пересвідчуємося, що Об'єднана опозиція «Батьківщина» відіграла не лише столицю, але й область. Крім того, Чернігівську, Сумську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Чернівецьку, Кіровоградську, Полтавську, у яких вона два роки тому отримала меншість у місцевих радах.

Крім того, не слід забувати й про те, що це не лише економічне підґрунтя сьогоднішнього вибору українця, але ідеологічне. Суттєво покращилися результати ВО «Свобода» у всіх областях.

gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...