App Store Google Play

Регіонали програли 10 областей – процес триває

05.11.2012 09:06

За інформацією сайту ЦВК, Партія регіонів отримала більше своїх політичних конкурентів лише в десяти областях при тому, що два роки тому регіонали виброли більшість у місцевих радах 20 регіонів.

Мова йде не про одномандатні округи, а про загальнодержавний. І щоб там не казали про «покращання», «стабільність» чи «добробут», але українцями вони не так «смакують», як це малювали партійні спікери.

Якщо згадати прислів'я про те, що є істина, є хиба, а є статистика, то, у даному випадку, остання говорить красномовно й переконливо. Провладна партія втратила десять адміністративно-територіальних одиниць порівняно з місцевими виборами 2010 року.

Тому то, кому там «достеменно відомо», що Партія регіонів перемогла, і наскільки «це очевидно для всіх», як це заявляв Микола Азаров - це навіть не цікаво. Більше того, навіть не цікаво те, що з неабияким завзяттям намагаються цю «чесну», «прозору», «демократичну» «перемогу» донести окремі політтехнологи до тих «незбагнувших» про неї «одиниць».

Якщо порівняємо результати на виборчих мапах областей України за 2010 рік та цьогоріч, ми пересвідчуємося, що Об'єднана опозиція «Батьківщина» відіграла не лише столицю, але й область. Крім того, Чернігівську, Сумську, Вінницьку, Житомирську, Хмельницьку, Чернівецьку, Кіровоградську, Полтавську, у яких вона два роки тому отримала меншість у місцевих радах.

Крім того, не слід забувати й про те, що це не лише економічне підґрунтя сьогоднішнього вибору українця, але ідеологічне. Суттєво покращилися результати ВО «Свобода» у всіх областях.

gazeta.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...