App Store Google Play

Горілка до добра не довела-день народження став для криворіжця останнім

05.11.2012 14:23

2 листопада до працівників Жовтневого райвідділу міліції Криворізького міського управління вiд диспетчера станції швидкої медичної допомоги надiйшло повідомлення про те, що в одні із квартир по вул. Колонтая знаходиться труп чоловiка з проникаючим ножовим пораненням грудної клiтини.

Міліціянти, кі виїхали на місце інциденту, виявили труп безробітного 52-річного чоловіка - власника квартири з тiлесними ушкодженнями у виглядi саден брови та колото-рiзаного поранення грудної клiтини.

За повідомленням прес-служби ГУМВС України в Дніпропетровській області, за скоєння злочину був затриманий безробітний, ранiше судимий 38-річний мiсцевий житель. 

Виявилось, що 2 листопада о 15.00 зловмисник разом з так само безробітним і судимим 32-річним товаришем  безробітним для продовження святкування дня народження прийшли до помешкання матерi останнього. На той момент у квартирі перебували власне мати, потерпілий та 52-річний громадянин без визначеного місця проживання.

Через деякий час жінка пiшла з дому до знайомої, а чоловiки залишились у квартирi. Пiд час спiльного розпиття спиртних напоїв мiж зловмисником та одним з гостей виникла сварка, пiд час якої останній пiшов на кухню, взяв два кухонних ножі та повернувся до кiмнати. Побачивши, що конфлікт продовжується, потерпілий почав всіх виганяти на двiр, однак в цей час зловмисник вихопив ножа та смертельно поранив чоловіка.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...