App Store Google Play

Горілка до добра не довела-день народження став для криворіжця останнім

05.11.2012 14:23

2 листопада до працівників Жовтневого райвідділу міліції Криворізького міського управління вiд диспетчера станції швидкої медичної допомоги надiйшло повідомлення про те, що в одні із квартир по вул. Колонтая знаходиться труп чоловiка з проникаючим ножовим пораненням грудної клiтини.

Міліціянти, кі виїхали на місце інциденту, виявили труп безробітного 52-річного чоловіка - власника квартири з тiлесними ушкодженнями у виглядi саден брови та колото-рiзаного поранення грудної клiтини.

За повідомленням прес-служби ГУМВС України в Дніпропетровській області, за скоєння злочину був затриманий безробітний, ранiше судимий 38-річний мiсцевий житель. 

Виявилось, що 2 листопада о 15.00 зловмисник разом з так само безробітним і судимим 32-річним товаришем  безробітним для продовження святкування дня народження прийшли до помешкання матерi останнього. На той момент у квартирі перебували власне мати, потерпілий та 52-річний громадянин без визначеного місця проживання.

Через деякий час жінка пiшла з дому до знайомої, а чоловiки залишились у квартирi. Пiд час спiльного розпиття спиртних напоїв мiж зловмисником та одним з гостей виникла сварка, пiд час якої останній пiшов на кухню, взяв два кухонних ножі та повернувся до кiмнати. Побачивши, що конфлікт продовжується, потерпілий почав всіх виганяти на двiр, однак в цей час зловмисник вихопив ножа та смертельно поранив чоловіка.

За цим фактом слідчим відділом було порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...