App Store Google Play

Від сьогодні Павло Іванович Лазаренко - більше не в'язень

01.11.2012 12:58
Екс-прем'єр-міністр України Павло Лазаренко виходить 1 листопада з американської в'язниці на свободу. Про його звільнення у цей день «Українській правді» повідомили у в'язниці Terminal Island, в якій перебуває Лазаренко.

З міркувань безпеки там відмовилися назвати конкретний час звільнення екс-прем'єра.

Як повідомив газеті
«Сегодня» один з адвокатів Лазаренка Віктор Чевгуз, колишній прем'єр після тюрми приїде у свій американський маєток, де до сьогоднішнього дня ніхто не жив.

«Буде, звичайно, зі своєю дружиною Оксаною і двома їхніми дітьми. Вони його дуже чекають. Перше, з чим йому доведеться визначитися, так це з місцем проживання. Після цього вже й буде вирішувати, чим займеться», - сказав Чевгуз.

Захисники Лазаренка не виключають, що їхній клієнт залишиться під наглядом американських правоохоронців навіть після звільнення через те, що поки питання його місця проживання знаходиться «в підвішеному стані". "Він сказав, що повернеться в Україну, але в США його чекають ще деякі юридичні процедури. Можливо, що дата повернення стане відома вже днями», - сказала газеті інший адвокат Лазаренка Марина Долгопола.

У Генпрокуратурі як і раніше заявляють, що вартоь Лазаренку повернутися в Україну, як він буде арештований. Адвокати екс-прем'єра уточнюють, що в Україні слідчі йому інкримінують близько 50 кримінальних епізодів: дачу хабара, привласнення коштів і зловживання становищем.

У США Лазаренко обвинувачувався у відмиванні грошей, отриманих незаконним шляхом і переведених на закордонні рахунки в 1994-1999 роках. У серпні 2006 року він був засуджений каліфорнійським судом до дев'яти років в'язниці за відмивання грошей та інші злочини. Він перебував під домашнім арештом у своїй квартирі у Сан-Франциско. У червні 2011 року термін утримання Лазаренка під вартою був скорочений на сім місяців - до 11 січня 2012 року.

Між тим, в серпні 2011 року з'явилася інформація з посиланням на фахівця із зв'язків з громадськістю Федерального бюро в'язниць США Кріса Берка про те, що Лазаренко буде звільнений з в'язниці у США 1 листопада 2012 року, а не 11 січня, як планувалося раніше. Лазаренко був переведений з федеральної виправної установи в Дубліні (США, штат Каліфорнія) в чоловічу виправну установу із зниженим рівнем безпеки Terminal Island (також в Каліфорнії).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...