App Store Google Play

Асфальтуй газони, будуй паркозони!

01.11.2012 09:42

Саме з таким девізом комунальні служби міста продовжують ремонт проспекту Кірова у Дніпропетровську.

"ЗОВ" продовжує слідкувати за ходом ремонту проспекту Кірова. Наразі, стверджують активісти організації, газони із зеленою травою комунальники вирішили просто знищити.

Поки робітники відкопують люки і ливневки з під декількох шарів нового асфальтового покриття, яке поклали тижнем раніше, керівництво вирішило загнати всю важку техніку просто на газон алеї проспекту Кірова.

Звичайно, що зважити на те, що такий маневр погано позначиться на трав'яному покритті, вони не спромоглися. На газоні припарковані не лише важкі асфальтоукладальні катки, але і розташована подоба житла для працівників у вигляді залізних контейнерів.

Ну, а вже якщо на газон можна ставити важкі катки, то чому на нього ж не можна поставити і маленький причіп з дорожніми знаками, подумали робітники, і закотили на травичку невеличкий причеп разом зі «старшим братом» - причепом вагою в декілька тонн. При цьому керівництво, шляховиків не забуло і про те, що робітникам потрібно справляти малу та велику потреби під час проведення робіт, і поставили для їх зручності біотуалет. Звичайно, так само - просто на газон.

Техніка знаходиться на газоні вже близько тижня і прибирати її схоже поки ніхто не збирається. В будні дні кількість техніки збільшується, оскільки додаються джипи високопоставлених ревізорів.

Для співробітників прокуратури, міліції, а також службовців виконкому "ЗОВ" повідомляє, що такі "маневри" комунальників мають всі ознаки адміністративного правопорушення за 153 статті КУпАП.

Стаття 153. Знищення або пошкодження зелених насаджень або
інших об'єктів озеленення населених пунктів

Знищення або пошкодження зелених насаджень, окремих дерев, чагарників, газонів, квітників та інших об'єктів озеленення в населених пунктах, невжиття заходів для їх охорони, а також самовільне перенесення в інші місця під час забудови окремих ділянок, зайнятих об'єктами озеленення, - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб або фізичних осіб - підприємців - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читачам нагадаємо, що неоподатковуваний мінімум в Україні на даний момент складає 17 грн. Згідно 153 статті Кодексу на водіїв техніки сміливо можна виписувати штраф від 170 до 510 грн., а на їх керівників - від 510 до 850 грн.
Проте, залишається без відповіді одне цікаве питання: чи складуть представники влади протоколи про порушення 153 статті на комунальні служби?

А якщо зважити на те, що закон - один для всіх, а також згадати про дніпропетровця, на якого склали протокол за те, що він власним коштом полагодив відчинений люк, то за знищення газонів у місті хтось обов'язково повинен понести відповідальність.

Є й ще одне - риторичне запитання: чому, якщо щось поліпшувати, обов'язково потрібно ламати, калічити і псувати щось інше? Таке питання в місті Дніпропетровську, на жаль, стало закономірним.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...