App Store Google Play

Алієв: в українському футболі діється щось неймовірне!

01.11.2012 12:26
Хавбек дніпропетровського "Дніпра" Олександр Алієв здивований рішеннями Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Саша заявив, що готовий вибачитися перед командою і вболівальниками за свою нестриманість, проте не може назвати рішення щодо своєї дискваліфікації справедливим.

"Не заперечуватиму, що я образив арбітрів, але хочу зауважити, що це відбулося після гри і не на полі.

Виходить, якщо б я зустрів суддю на вулиці і сказав йому все, що думаю, це теж дало б підстави внести мої слова в протокол і відсторонити на три гри? Де логіка і справедливість?", - обурюється футболіст.

Алієв не думає, що він перший футболіст, який втратив контроль над своїми емоціями після матчу. Але не пригадує, щоб раніше когось дискваліфікували за подібні речі.

"Гаразд, якщо вже нашими футбольними органами винесено таке рішення - хай буде так. Я не збираюся ні з ким сперечатися.

Але факт залишається фактом - в українському футболі діється щось неймовірне! Думаю, багато хто в цьому встиг переконатися", - зазначив Алієв.

Він переконаний, що не тільки йому цікаво, чому Тайє Тайво за порушення проти гравця "Металіста" покарали не відразу, а вирішили відсторонити на три матчі тільки після того, як судді "десь там після гри порадилися".

"Створюється враження, що йдуть якісь дивні закулісні ігри, які відображаються на українському футболі.

Кого захотіли - того дискваліфікували. Причому, як правило, гравці з певних клубів не потрапляють під жорсткі покарання", - додав Алієв.

Нагадаємо, що Саша отримав триматчеву дискваліфікацію за нецензурні висловлювання на адресу арбітра матчу з луганською "Зорею".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...