App Store Google Play

Суд відхилив апеляцію звинуваченого в тероризмі

31.10.2012 08:42
Апеляційний суд Дніпропетровської області відмовив у задоволенні апеляційної скарги адвокатів Дмитра Реви, поданої в його інтересах, на рішення Жовтневого районного суду Дніпропетровська. Цей суд відмовив у порушенні провадження щодо розгляду скарги захисників Реви на бездіяльність прокуратури Дніпропетровської області. Про це 30 жовтня Радіо Свобода повідомила сестра і адвокат обвинуваченого Оксана Томчук.
 
За її словами, вказана заява була подана до суду з огляду на те, що прокуратура області досі не розглянула заяву про злочин, подану особисто Ревою ще 2 жовтня.
 
За даними адвоката, раніше у своїй заяві до прокуратури області Рева вказував на факт вчинення злочину стосовно нього з боку співробітників правоохоронних органів, а саме - на фальсифікацію доказів, які були покладені в основу затримання Реви та утримання його під вартою.
 
Як заявила Оксана Томчук, причин відмови в задоволенні апеляційної скарги адвокати зараз не знають: постанову апеляційного суду наразі не видали на руки.
 
27 квітня цього року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею «терористичний акт».
 
У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Водночас у Дніпропетровську пролунали сумніви в офіційній версії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...