App Store Google Play

Паралельний підрахунок ОПОРИ: різниця між ПР і "Батьківщиною" - 3%

31.10.2012 13:06
За результатами паралельного підрахунку голосів, який провела громадянська мережа ОПОРА, Партія регіонів на парламентських виборах у багатомандатному окрузі набирає майже 29% голосів виборців, об'єднана опозиція «Батьківщина» - 26%, УДАР - 14%.

Разом з тим Компартія набирає 13%, ВО «Свобода» - 11%, «Україна - Вперед!» - 2%, інші партії - 6%.

На виборах проголосувало 57% виборців.

Дані ОПОРИ щодо результатів підрахунку та прогнозованої похибки для кожного показника:

Теорія статистики каже, що офіційні результати повинні співпасти з результатами статистичного підрахунку в межах похибки (якщо партія А набрала 32% +/-0,5% - це означає, що офіційні результати для цієї партії коливатимуться від 31,5% до 32,5%).

Якщо ні, то це значимі та такі що викликають довіру докази того, що на виборчих дільницях за межами вибірки були серйозні порушення, які впливали на результати виборів, явку чи те, що відбувся зовнішній незаконний вплив на ці показники під час підрахунку.

Вибірка ОПОРИ складалась із 1 000 дільниць, була випадковою та репрезентативною для рівня областей України, дає точну проекцію результатів лише для національних виборів за партійними списками.

Нагадаємо, ОПОРА відзначає затягування процесу підрахунку на ДВК та прийому протоколів в окружних виборчих комісіях.Активісти відзначають, що гарячими точками виборчої кампанії стали близько третини окружних комісій.

ОПОРА не може оцінити загальний передвиборчий політичний клімат як вільний, відкритий та чесний, в котрому українські виборці могли зробити усвідомлений вибір. В ОПОРА зазначають, що виборчий процес 28 жовтня не можна оцінити як демократичний.

Тиждень.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...