App Store Google Play

Коломойський закликає євреїв не боятися "Свободи"

31.10.2012 10:02

Вчора, 30 жовтня, на VII з'їзді Об'єднаної єврейської громади України в Дніпропетровську Ігор Коломойський, який був переобраний президентом цієї організації, прокоментував результати ВО "Свобода" на парламентських виборах.

З'їзд відбувся в єврейському громадському центрі "Менора". Основним питанням порядку денного було обрання президента ОЕОУ. Вперше вибори на цю посаду пройшли на альтернативній основі: "Були висунуті три кандидатури: підприємця Ігоря Коломойського, голови Херсонської обласної громади Олександра Вайнера та керівника Івано-Франківської громади Ісаака Фефера", - уточнив глава прес-служби Дніпропетровської єврейської громади Олег Ростовцев.

За підсумками таємного голосування Коломойський набрав 264 голоси і був переобраний головою на наступний чотирирічний термін. Головним же в діяльності президента організації він назвав зміцнення зв'язків між керівництвом і місцевими організаціями:

"Немає тісного зв'язку між центральним офісом Об'єднаної єврейської громади та її учасниками районних і обласних організацій. Тобто вона є де-юре, але її немає де факто",- зазначив пан Коломойський.

При цьому бізнесмен не залишив без уваги факт проходження у Верховну раду всеукраїнського об'єднання "Свобода":

"Я вважаю, що не треба вдаватися до панічних настроїв",- сказав Ігор Коломойський, зазначивши, що завдання єврейських організацій - боротися з проявами антисемітизму. Досягнуті успіхи у проведенні роботи по так званому "чорному списку антисемітів в Україні".

"Думаю, скоро ми дозволимо собі опубліковувати деякі імена з нього",- пообіцяв Коломойський.

Як повідомлялося раніше, євреї Європи висловлюють стурбованість у зв'язку з успіхом на українських парламентських виборах "націоналістичної і антисемітської" партії.

"Комерсант-Україна"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...