App Store Google Play

Зниклу 8-річну дівчинку вбито?

30.10.2012 13:25

Восьмирічна дівчинка, яку з минулої суботи шукали в селі Чумаки, вбита. У цьому впевнені міліціонери Дніпропетровської області.

Як пише "Сегодня", посилаючись на слова МВСників, підозрюваний затриманий, зараз з ним триває робота.

"Основна версія, у тому, що він убив цю дівчинку, до цього є передумови. Щоб сказати точно, що вона вбита, треба знайти тіло", - розповів начальник прес-служби облувс Олексій Щербатов.

Нагадаємо, Ліза зникла в суботу 27 жовтня. Вдень дівчинка вийшла з дому кататися на роликах, а ввечері її кинулися шукати, ніде знайти її вже не могли.

Між тим, за даними ЗМІ, тіло третьокласниці Лізи Корнієнко було знайдено . Про це повідомляє "Комсомольська правда в Україні" з посиланням на волонтера Співдружності "Пошук зниклих дітей".

"Дівчинку знайшли працівники міліції. Де і за яких обставин, нам не сказали, просто дали сигнал, що шукати її вже не потрібно. Дитина загинула, дуже шкода її", - повідомила Олена Компалова.

У міліції виданню категорично відмовилися коментувати інформацію не підтвердивши, але і не спростувавши інформацію про знайдене тіло дитини.

Раніше глава прес-служби МВС Дніпропетровської області Олексій Щербатов говорив, що сьогодні був затриманий чоловік, який підозрюється у вбивстві Лізи і щоб переконатися в цьому, потрібно знайти дитину.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...