App Store Google Play

Діорама «Битва за Дніпро» зустріла свого десятимільйонного відвідувача

30.10.2012 09:24

Діорама «Битва за Дніпро» Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького зустріла свого десятимільйонного відвідувача.

Ним став студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Корзун. Десятимільйонний відвідувач отримав привітання від губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула, колективу музею, сувенірні подарунки та абонемент на відвідування усього музейного комплексу на двох безкоштовно протягом 2013 року.

Як зізнався Дмитро Корзун, у діорамі він був дуже давно. І у дні святкування річниці визволення міста та України він зі своєю дівчиною Катериною завітав до діорами, щоб згадати тих солдат та офіцерів, які ціною свого життя визволяли Україну і місто Дніпропетровськ від окупантів. Іван Корзун - дідусь Дмитра - воював в роки Великої Вітчизняної війни.

Сувенірний квиток десятимільйонного відвідувача, а також музейну поліграфічну продукцію - фотоальбом «Скарби історичного музею», путівник для батьків з дітьми «Ми мандруємо музеєм», набір листівок з музейними експонатами, в урочистій обстановці подарувала Дмитру директор музею Надія Капустіна. Дмитро Корзун також отримав можливість безкоштовно відвідувати музей і діораму за особливим запрошенням, яке буде дійсним протягом всього 2013 року.

Нагадаємо, що у 1975 році до 30-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні була відкрита діорама «Битва за Дніпро» у Дніпропетровському національному історичному музеї імені Дмитра Яворницького. На той час це була найбільша діорама Радянського Союзу.

Вже через 2 роки після відкриття (30 квітня 1977 року) діорама зустрічала мільйонного відвідувача - Володимира Личаченко, слюсаря заводу Петровського, у 1980 році 9 лютого - двохмільйонного відвідувача - Таїсію Дембицьку, викладача Чебоксарського хіміко-механічного технікуму, а у жовтні 1983 році - трьохмільйонного відвідувача - Григорія Воронова, командира однієї з частин Дніпропетровського гарнізону. Відтепер і студент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Дмитро Корзун увійшов в історію діорами. Його ім'я та фотографія разом з іншими ювілейними відвідувачами розміщені на сайті музею.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...