App Store Google Play

90% засуджених колонії на Дніпропетровщині підтримали Партію регіонів

30.10.2012 09:40
До 90 відсотків засуджених Софіївської виправної колонії № 45 у Дніпропетровській області, за результатами підрахунку голосів, віддали свої голоси за Партію регіонів, повідомили в понеділок Радіо Свобода довгострокові спостерігачі громадянської мережі «Опора». За їхніми даними, підтримка Партії регіонів на дільниці в колонії перевищує показники інших дільниць у середньому на 50 відсотків.
 
За повідомленням представників «Опори», протоколи та бюлетені з дільниці колонії до окружної виборчої комісії № 37 у Кривому Розі привезли тільки на ранок 29 жовтня, хоча відстань до ОВК - всього 50 кілометрів.
 
Також спостерігачі повідомили, що на виборчих дільницях медичних закладів Дніпропетровська «Опора» зафіксовувала непоодинокі факти, які насторожують.
 
Так, у міській лікарні № 9 на 25-му окрузі та в 4-й лікарні на 29-му окрузі спостерігачі помітили раптове спорожніння лікарняних палат одразу після голосування.
 
«Ми заходили в палати - там було дуже мало людей. Між тим явка виборців, за офіційними даними, там складала майже 90 відсотків, і це на 16-у годину», - розповіла Радіо Свобода спостерігач «Опори» Ольга Солодушко.
 
Водночас спостерігачі «Опори» констатують, що на Дніпропетровщині не було системних і суттєвих порушень, які можуть вплинути на результати виборів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...