App Store Google Play

У Дніпрі фальсифікації не приховують. Опозиція готується до суду

29.10.2012 09:03

У спробах виконати наказ голови Дніпропетровської облдержадміністрації про забезпечення 17 депутатів-мажоритарників від партії регіонів, підконтрольні владі члени і навіть голови комісій не зупиняються навіть перед загрозою кримінальної відповідальності.

Зокрема, на 25 окрузі (Красногвардійський та АНД райони міста Дніпропетровськ), на дільниці № 121103 (Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 9), голова ДВК Гуденко Павло Олександрович порушив 91-ту статтю закону України «Про вибори народних депутатів».

Він не видав копію протоколів ані членам комісії, ані довіреним особам кандидатів у народні депутати, ані уповноваженим особам партій, громадських організацій, які були присутні при підрахунку голосів, і виїхав до ОВК.

Про це повідомляють спостерігачі від Об'єднаної опозиції «Батьківщина».

Кандидат по 25 округу від ОО «Батьківщина» Максим Курячий вважає, що порушення і фальсифікації мали системний характер, через що волевиявлення громадян суттєво спотворено.

У зв'язку з можливими систематичність порушеннями на виборчих дільницях 25-го округу, наприклад, , штаб Максима Курячого готує заяву про злочин в правоохоронні органи.

Крім того будуть підготовлені заяви в ЦВК з проханням, надати відео по всіх дільницях голосування на 25-му окрузі.

В якості аргументу кандидат висуває відео, де дівчина, судячи за все - член комісії, вкидає одночасно кілька бюлетенів у одну зі скриньок на дільниці 121071 (http://www.youtube.com/watch?v=CwOGJ13B8Ek )

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...