App Store Google Play

Опозиція на Дніпропетровщині задоволена результатом і буде боротися далі

29.10.2012 18:13

Не зважаючи на те, що за попереднім підрахунком голосів, рівень підтримки Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у області не перевищив 20%, а серед висуванців партії по мажоритарних округах не пройшов жоден, опозиціонери вбачають у виборах 28 жовтня позитив.

Про це на спільній прес-конференції повідомили керівник Дніпропетровського обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» Андрій Павелко та керівник виборчої кампаній Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» в Дніпропетровській області Антоніна Ульяхіна.

«Ми не маємо засмучуватись. По-перше, на цих виборах стало очевидно, що народ більше не може терпіти Партію регіонів. Після десяти років, коли ця політсила набирала по 60%, тепер їх результат - 30-35%, і це падіння буде лише продовжуватись. По-друге, ми навчились домовлятися, і цього року більшість у всіх без винятку округах Дніпропетровщини мають демократичні сили. Особливо приємно відзначити Нікополь, де на 22 дільницях Об'єднана опозиція святкувала перемогу, Жовтневий та Красногвардійський райони Дніпропетровська. Люди нам вірять, на нас сподіваються, розуміють, що за нами майбутнє. І ми виправдаємо ці сподівання» - відзначив Андрій Павелко.

В свою чергу, Антоніна Ульяхіна поздоровила Андрія Павелка (№29 у виборчому списку ОО «Батьківщина») з депутатством, відзначивши, що за його активної участі партія повернула собі позиції, завойовані ще 2007 році. «Ми донесли до людей наші ідеї, показали, хто є хто, і змагаючись проти потужного адмінресурсу, досягли більш ніж пристойного результату. Зверніть увагу - на всіх мажоритарних округах, крім одного, наші висуванці - другі. І якби наші партнери-суперники з партії «УДАР» були розсудливіші, узгодили б з нами кандидатів, кілька округів ми могли виграти. Нале це не межа. Ми змінимо стратегію, пребудуємо і вже незабаром - на позачергових виборах президента чи Верховної Ради - візьмемо більше» - пообіцяла багаторічний керівник обласної організації «Батьківщини».

Водночас керівник виборчої кампанії визнала, що «Батьківщині» не вдалося заблокувати системні та грубі порушення виборчого законодавства.

«Ми змогли заблокувати й унеможливити 65% порушень. Нажаль, були випадки, які не піддаються ані логіці, ані поясненню. Коли ми подаємо на голову комісії в суд і він ризикує кримінальною відповідальністю, при цьому у вічі говорить, що йому байдуже і продовжує порушення» - наголосила пані Ульяхіна.

Головний же висновок, який винесли опозиціонери з останніх виборів, за їх словами - це необхідність працювати всі п'ять років і виховувати суспільство громадянсько-відповідальним. Тоді нікому не прийде в голову вкидати, не доведеться нікого ловити, засуджувати і садити до в'язниці. Люди знатимуть, що голос означає майбутнє, яке не продається за 100 гривень чи поремонтовані двері у під'їзді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...