App Store Google Play

В гуртожитку ХімТеху використали Момота

26.10.2012 11:03

Коли в Олександра Момота - начальника Придніпровської залізниці й безнадійного кандидата у народні депутати по студентському виборчому округу №27 - залишаються лічені дні для того, аби ми ще могли "сделать что-то с помощью Момота" до виборів, він залюбки дає себе використовувати.

На останньому перед виборами тижні він подарував гуртожитку Хіміко-технологічного університету  дві нові пральні машини, два великі вікна та багато нарізного скла.

Якби не Момот та вибори, вставляли б студенти за свій кошт скло в розбиті шибки - ось він, солодкий присмак "момотизації" на тлі "генабних наслідків руїни" після демократії!

За два дні до появи в гуртожитку цих "святих дарів", той, за чиєю допомогою відремонтовані  на швидкуруч сотні під'їздів на окрузі, розкошелився на чашки та ручки для хімтехівців. Потім, мабуть, зрозумів, що для керіництва посуду та канцтоварів буде недостатньо, і з'їздив до господарчого супермаркету.

Благодійно-подарована техніка

Що ж, таке порушення виборчого процесу, як підкуп виборців, за Момотом помічаєтьс, м'яко кажучи, я не вперше.  Скоріше так: майже вся його виборча кампанія була побудована на цьому підкупі.  З іншої сторони, якщо "піпл хаває", то чому не скористатись?

Диво-пластикові вікна:)

Залишається лиш закликати студентів не дуже спокушатися на подарунки, бо за голос подібні горе-кандидати подарують пральну машину (одну на 3 поверхи гуртожитку), а потім відмиють  грошей з держбюджету (і ваших стипендій) за 5 мільйонів таких машин.

"Якщо не ти, то хто?"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...