App Store Google Play

Студентів масово вигонять з гуртожитків, аби сфальшувати вибори

26.10.2012 17:45
У Дніпропетровську відпрацьовується нова технологія фальшування результатів виборів: немісцевих студентів дніпропетровських вузів на вихідні масово відправляють додому. Про це заявила кандидат в народні депутати України від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» по 27-му виборчому округу Анастасія Староскольцева.

За її даними, зокрема, така інформація надійшла щодо Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, де під час навчального процесу до студентських аудиторій заходили проректори та декани і настійливо рекомендували студентам, які мешкають у гуртожитках, «поїхати додому за теплими речами».

Раніше, нагадаємо, інформація про відміну занять 27 жовтня й нав'язливу рекомендацію "поїхати додому за зимовими речами" надходила з інших вишів Дніпропетровська, зокрема,  НГУ та НМетАУ.

 «Студенти такому «піклуванню» дуже здивовані, адже ніколи ще про них так не «піклувались», і пов'язують цю ситуацію з виборами, які відбудуться цієї неділі.

27 жовтня, у суботу, студенти всіх вузів мали відпрацьовувати той день, коли не було води. Однак зараз, за розпорядженням ректоратів, суботу вирішили визнати вихідним днем і ніякого відпрацювання не буде. Хоча ми розуміємо, що якби студенти лишились на суботу, то вони обов'язково прийшли б у неділю на вибори і зробили власний вибір», - зазначила Анастасія Староскольцева.

Вона також заявила, що, таким чином, у студентських районах Дніпропетровська в день виборів можуть відбутись масштабні фальсифікації.

 «Моя особиста думка: готуються масштабні фальсифікації, і вони відбудуться саме на тих дільницях, де голосують студенти, що мешкають у гуртожитках, Їх відправляють додому, аби підтасовувати результати голосування, влаштовувати «каруселі» тощо», - сказала представник Об'єднаної опозиції.

Вона також додала, що з огляду на отриману інформацію, у день виборів опозиція має намір посилити спостереження на дільницях, які знаходяться у гуртожитках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...