App Store Google Play

Держрезерв за 73 мільйони купив яловичини дорожче ринкових цін

26.10.2012 13:27

Держагентство резерву уклало низку угод на постачання 2 тис тонн замороженої яловичини І категорії у півтушах на загальну суму 72,6 млн гривень.

Про це повідомляє сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".

ТОВ "КНБГ" отримає 50,82 млн гривень за 1,4 тис тонн яловичини для закладки на склади Держрезерву в смт.Золочів (Харківська обл.) і Дніпропетровську.

М'ясо придбано по 36,31 тис гривень за тонну.

Засновниками фірми-постачальника зі статутним капіталом 33 тис гривень є дніпропетровчанин Дмитро Бицький і киянка Тетяна Кузнєцова.

Єдиним конкурентом було ПАТ "Івано-Франківський м'ясокомбінат", який контролюється групою "Укрлендфармінг" Олега Бахматюка.

Раніше компанія "Ритм" з групи Бахматюка вже була єдиним програвшим конкурентом на тендері Держрезерву з закупівлі яловичини.

ТОВ "Славянская деревня" отримає 21,78 млн гривень за 600 тонн яловичини, які треба закласти на склад в м.Докучаєвськ (Донецька обл.).

М'ясо придбано по 36,3 тис гривень за тонну.

Засновниками компанії зі статутним капіталом 51,5 тис гривень є донеччани Олена Шулікіна та Сергій Чубенко.

Єдиним конкурентом на тендері було ТОВ "Сінтезпродсервіс".

Його засновники Ганна Асланова, Ганна Сарбей (партнерка директора комунального підприємства "Донецька автопарковка" Миколи Парієнка по ТОВ "ДН-консалтинг") та Аліса Шай були акціонерами банку "Національний кредит", коли він був пов'язаний з братами Клюєвими.

В обох випадках заморожена яловичина придбана значно дорожче від ринкових цін.

В відкритих джерелах є дані про яловичину глибокої заморозки по 28-30 тис гривень за тонну, що на чверть дешевше від закупівельної ціни Держрезерву.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...