App Store Google Play

Родичі "дніпропетровського терориста" оголосили голодування

25.10.2012 09:16

Батьки, дружина та теща одного з обвинувачених у скоєнні терористичних актів в Дніпропетровську Льва Просвірніна оголосили голодування.

Про це журналістам повідомила адвокат Просвірніна Олена Кирилова, передають "Українські новини".

За її словами, родичі обвинуваченого п'ють тільки воду і соки.

Адвокат зазначила, що причиною початку голодування стала неможливість матері Просвірніна протягом 5 місяців зустрітися з сином.

"Мати Лева Просвірніна неодноразово подавала заяву в УСБУ в Дніпропетровській області з проханням про зустріч з сином. Заяви або залишилися без відповіді, або у зустрічі було відмовлено. Так, за 5 місяців мати жодного разу не зустрілася з Левом. Вона не знає і дуже переживає, в якому стані перебуває син", - сказала вона.

За словами адвоката, тут вбачається порушення закону, оскільки родичі мають право на зустріч один раз на місяць.

Також Кирилова заявила, що однією з причин початку голодування стало затягування прокуратурою розгляду заяви Просвірніна, в якій викладені факти його незаконного притягнення до даній кримінальній справі, а також порушення слідчими Кримінально-процесуального кодексу при веденні справи.

"Вчора адвокати подали заяву в УСБУ в Дніпропетровській області та отримали дозвіл на зустріч з Просвірніна сьогодні (у середу). Однак прийшовши на побачення, нам оголосили, що він переведений в СІЗО. Нас про це не попередили, як не попередили про передачу справи в суд", - додала вона.

За інформацією Кирилової, тепер тільки Вищий спецсуд з розгляду цивільних і кримінальних справ може дозволити зустріч з обвинуваченим.

Як відомо, у середу СБУ направила до Вищого цивільний і кримінальний суд кримінальну справу про терористичні акти в Дніпропетровську, Харкові та Запоріжжі.

16 жовтня 1 з 4 обвинувачених у цій справі Віктор Сукачов оголосив голодування, 22 жовтня оголосив голодування і Просвірнін.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...