App Store Google Play

В Дніпрі у агітаторів опозиційного кандидата відбирають листівки

24.10.2012 12:46
У активістів, що розповсюджували агітаційні матеріали кандидата в народні депутати України від Об'єднаної опозиції «ВО «Батьківщина» по одномандатному виборчому округу №27 Анастасії Староскольцевої, ввечері 22 жовтня, невідомі залякуванням відібрали агітаційні матеріали. Про це повідомила сама кандидат в народні депутати.

«Те, що відбувається залякування наших активістів - це зрив нашими опонентами виборчої кампанії. Зрозуміло, що дівчата будуть боятися виходити знову роздавати агітацію. Сьогодні всі кандидати повинні мати рівні можливості розповсюджувати свою агітаційну продукцію. Ми робили, те, аби інформувати наших виборців про те з якою програмою йдемо», - заявила Анастасія Староскольцева.

За словами Анастасії Староскольцевої, близько 20 години 22 жовтня зателефонували агітатори і повідомили, що невідомі забрали весь агітаційний матеріал.

«Ми одразу ж виїхали на вул. Куйбишева. Четверо дівчат-студенток, які розклеювати агітаційні матеріали, повідомили, що до них під'їжджала чорна іномарка, із машини виходило 4 чоловіки, один з них показав посвідчення члена ОВК. Невідомі забрали агітаційні матеріали та погрожуючи, що відвезуть в міліцію, відібрали навіть у однієї з студенток 30 гривень. Ми посадили цих дівчат до машини та поїхали до інших агітаторів, які працювали поряд на вул. Д. Бідного. По дорозі одній з дівчат стало погано, вона втратила свідомість, ми викликали швидку допомогу. Лікарі, які прибули через 20 хвилин, забрали її до лікарні, надали допомогу і повідомили, що у дівчини був нервовий зрив. Їй видали довідку, виклик зафіксований», - розповіла Анастасія Староскольцева.

За її словами в цей час троє постраждалих звернулися до Жовтневого РВВС і в присутності довіреної особи кандидата в народні депутати України Староскольцевої Анастасії по одномандатному виборчому округу № 27 Сергія Ізюмського написали заяву про те, що їм заважали розклеювати агітаційний матеріал.

За словами Сергія Ізюмського близько опівночі зателефонували дівчата-агітатори та повідомили, що міліція приїхала до гуртожитку, де вони мешкали, та сказали, що заява, яка написана у райвідділі неправильна, потрібно її переписати. За словами дівчат суть заяви була в тому, що вони розклеювали листівки та буцімто пошкодили міське майно.

«Можна розглядати як кримінальну справу, коли порушують право кандидата на передвиборчу агітацію. Це порушення закону «Про вибори народних депутатів України», а коли дівчата переписали другу заяву, то буцімто нічого і не відбулося. Звичайно дівчата її переписали, бо була 12 година ночі, вони були налякані, боячись за себе, своє навчання, знаходячись далеко від батьків», - сказав Сергій Ізюмський.

За словами Анастасії Староскольцевої протягом майже всієї виборчої кампанії, проти неї працює колосальний адміністративний ресурс.

«Всіх не залякати і не зупинити і ми як боролися, як ходили до наших виборців, ми як доносили до наших виборців інформацію, так і будемо це робити. В ці три дні до кінця передвиборчої кампанії ми будемо максимально працювати з виборцями, і надавати всю необхідну інформацію. Адміністративний ресурс включений на повну силу і наша задача не допустити фальсифікації», - заявила Анастасія Староскольцева.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...