App Store Google Play

Православний храм прикрасили нові куполи

24.10.2012 09:14

Нарешті завершено довготривалу роботу із виготовлення та встановлення куполів на Свято-Духівський храм Київського Патріархату, що на просп. Металургів, 43. Тривала вона понад півроку. Ще влітку було почато збирання куполів. В жовтні цього року їх було встановлено.

4 жовтня розпочалися перші роботи з підготовки даху: зняття плит перекриття та металочерепиці, встановлення основи для центрального купола.

6 жовтня було встановлено бічну поверхню центрального купола, а також його велику главку.

18 жовтня було здійснено чин освячення накупольних хрестів. На запрошення настоятеля Свято-Духівського храму протоієрея Ярослава Малерика у Богослужінні взяли участь: керуючий Дніпропетровською єпархією, єпископ Симеон, секретар єпархії протоієрей Віталій Лопушанський, благочинний Дніпропетровського міського правобережного округу протоієрей Михайло Стіньо. Також їм співслужило міське духовенство та клір храму: настоятель протоієрей Ярослав Малерик, ієрей Ярослав Матюнка, ієрей Назарій Чорний, протодиякон Федір Савицький. Парафіяни, що були присутні на Богослужінні мали змогу приклонитися до хрестів.

Далі клірик Свято-Духівського храму о. Назарій освятив малі главки центрального та алтарного куполів, після чого їх та хрести було встановлено за допомогою крану.

Наприкінці Владика звернувся із вітальним словом до парафіян, в якому наголосив про важливість хреста в житті кожного православного віруючого. Богослужіння завершилося многоліттям всім жертводавцям та парафіянам Свято-Духівського храму.

Станом на жовтень 2012 року Свято-Духівський храм має найбільшу кількість куполів - 5 серед храмів Української Православної Церкви Київського Патріархату у Дніпропетровську.

Настоятель о. Ярослав Малерик, духовенство, громада Свято-Духівського храму щиро дякують усім жертводавцям, що зробили свій внесок у розбудову Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату у м. Дніпропетровськ! Нехай Всемилостивий Господь завжди береже і благословляє вас! Многая літа!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...