App Store Google Play

Опозиція і Свобода проводитимуть паралельний підрахунок

24.10.2012 13:06

Об'єднана опозиція «Батьківщина» та ВО «Свобода» проводитимуть паралельний підрахунок голосів на парламентських виборах, що відбудуться вже найближчої неділі. Про це повідомили у прес-службі «Батьківщини».

Лідери обох політичних сил переконані, що паралельний підрахунок голосів дасть змогу захистити волевиявлення виборців.

«Тоді ми зможемо продемонструвати українському суспільству, чи є розбіжності в тих цифрах, які буде показувати влада, і в реальних цифрах», - заявив Олег Тягнибок.

«Спостерігачів у нас буде не 33 тисячі, скільки є дільниць, а набагато більше - так що зможемо реально вже до ранку мати об'єктивні результати виборів по Україні», - додав він.

Арсеній Яценюк підкреслив, що відеокамери, встановлені на виборчих дільницях, Об'єднана опозиція «Батьківщина» і ВО «Свобода» використовуватимуть для контролю за явкою виборців.

«За нашими даними, влада хоче збільшити явку у східній Україні на 10% від фактичної. Ми будемо так само через ці камери рахувати кожного, який буде носити пачки бюлетенів і вкидувати їх», - додав голова Ради Об'єднаної опозиції.

Яценюк наголосив, що головним сьогодні для українців є не боятися проголосувати.

«Ніхто ніколи не проконтролює, хто як проголосував. Таємниця голосування забезпечена. Приходьте - голосуйте за опозицію, це єдиний шлях змінити владу. І знайте, що від кожного вашого голосу залежить ваше майбутнє, майбутнє країни, ваших дітей і онуків. Нікого не бійтесь - голосуйте. Хай вони бояться», - сказав він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...