App Store Google Play

Як корабель назвеш, так він і попливе

23.10.2012 10:03

"Бій одлунав, жовто-сині знамена затріпотіли на станції знов...".

Якщо знамено жовто-синє, то це означає, що жовтий колір є вгорі, а синій внизу

Згідно традиційної геральдики, жовтий символізує сонце, вогонь, духовне начало, синій колір символізує воду, матеріальне. Жовто-синій прапор - це вогонь над водою, духовне над матеріальним.

Синьо-жовтий прапор, відповідно, символізує вогонь під водою, панування матеріального над духовним. Сучасне українське трактування кольорів державного прапору проголошує воду небом, а вогонь пшеницею. Але навіть якщо прийняти таке перетворення, то виникають запитання:

- Невже ми ні на що більше не здатні?

- Невже ми ні до чого більшого не прагнемо?

- Невже їсти пшеничний хліб і замріяно дивитися у синє небо - то і є головна мета нашого життя? А що, коли небо в хмарах? Що тоді робити?

Скептики можуть сміятися, але на помаранчевому прапорі "Нашої України" є підкова - символ щастя. От тільки намальована вона так, що щастя, як чаша, не збирає. Окрім того, знак оклику проходить через підкову, розбиваючи її ніби навпіл. Яка політична символіка, така і доля політична.

Під червоно-синім прапором Радянської України на нашій землі було пролито ріки крові. Голодомори - це те саме кровопролиття, тільки на інший лад.

Традиційна східна медицина має в своїй основі вчення про взаємодію п'яти першоелементів, два з яких є вогонь і вода. Шістдесят чотири гексаграми "Книги Перемін" відображають усі можливі варіанти взаємодії першоелементів. Гексаграма номер 63 символізує вогонь під водою. Назва цієї гексаграми - "Уже кінець". Це - завершення циклу.

Гексаграма номер 64 символізує вогонь над водою, і її назва - "Ще не кінець". "Ще не кінець" провіщає початок нового циклу.

Скептики можуть сміятися далі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...