App Store Google Play

На Дніпропетровщині фури позмагалися у "фігурних викрутасах"

23.10.2012 20:28

Під Дніпродзержинськом Дніпропетровської області пройшли перші в Україні змагання на вантажівках з трак-тріалу, йдеться у сюжеті "Новин 2+2".

Заради гострих відчуттів облаштували трасу у безлюдній балці. Утрамбували ґрунт та зменшили надто гострі кути. Судді оцінювали не швидкість, а якість.

Дистанція у 500 метрів водіям здається багатокілометровою. Вантажівки зависають у повітрі над прірвою. Ще мить і перекинуться, але зрештою таки долають перепону. Сміливців, які вирішили подолати важкі перепони, знайшлося небагато. Зате всі вони оригінали.

Приміром, ГАЗ-кабріолет, який здатний десантуватися з літака, або спецавтомобіль освітлення та зв'язку, що раніше належав Міноборони.

"Найскладніше було приїхати сюди на вантажівці, які є 40 літрів на 100 кілометров.но після того, як він реально бере такі гори, влазить у такі ями і лізе на вертикальну стінку, - це все дрібниці", - каже учасник змагань Михайло Прудников.

Водії зазначають: на відміну від сучасних автомобілів, у цих кермо настільки туге, що годиться хіба що для накачування м'язів. А тому на трасі кожному було важко втримати свою вантажівку на майже вертикальних перепонах.

"Спочатку було трошки страшнувато - всі ці спуски, підйоми. Техніка велика. По таких трасах не їздили", - зізнається інший учасник змагань Андрій Земцов. Втім, обійшлося без кульбітів у повітрі. І всі учасники вже чекають наступних змагань, що відбудуться навесні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...