App Store Google Play

Батьки радять Лазаренку купити діляночку і спокійно жити

23.10.2012 17:33

1-го листопада з американської в'язниці випустять колишнього голову українського уряду Павла Лазаренка, який 14 років провів за гратами за відмивання двохсот мільйонів доларів. За цей час він встиг розлучитися, знову одружитися та обзавестися ще трьома дітьми. Однак з батьками він не спілкувався жодного разу відтоді як поїхав з України. В гостях у них побувала ТСН-Особливе.

Дар'я Яківна та Іван Трихонович Лазаренки живуть у селі Карпівка, неподалік Кривого Рогу. Їй 81 рік, йому 86. Батьки екс-прем'єра живуть тримають невелике господарство і найбільше мріють побачити тут середнього сина. "Павлуша" - саме так вони називають скандально відомого політика - їм не дзвонив і не писав.

Поодинокі вістки про сина вони дізнаються від його другої дружини Оксани Цикової, з якою Лазаренко одружився уже в Америці. Батьки розповідають, що невістку ніколи не бачили, але вона їм дзвонить раз на тиждень. Від Лазаренка Оксана - яка поїхала за ним в Америку, коли він вже був у в'язниці, народила трьох дітей. Найстаршому Вані зараз 8, Антону - 5, Насті - 2. Дідусь з бабусею їх бачили лише на фото. 

Батьки Павла Лазаренка живуть в селі Карпівка, неподалік Кривого Рогу Втратили зв'язок пенсіонери і зі старшими онуками - Сашею, Катею і Лесею, що народилися у Лазаренка в першому шлюбі. Знають лише, що одна із онучок два роки тому вийшла заміж десь за океаном. Перша дружина сина Тамара, за словами батьків, від них відхрестилася, хоча повернулася зі США і живе нині у Дніпропетровську.

"Вона, кажуть, що держить якийсь магазинчик. Але ми там ніколи не були. Сюди вона не їздить. Не спілкується", - говорить Дар'я Яківна.

Мати зізнається, що останнім часом середній син сниться їй ледь не щодня, причому у поганих снах.

"Часто сниться. Не так, як треба. То він манюнькій, то впав десь. Я біжу його рятувати. То його машина якась накрила. І я вночі прокидаюсь, кричу, біжу. Але ж я прокинусь, його немає. От і все. Він мені здоровий ніколи не снився, а все манюньким", - розповіла жінка.

Батьки також хвилюються за здоров'я Павла. Кажуть, у перші роки ув'язнення його тримали в холодній камері і відтоді він хворіє. Побачити сина невдовзі вдома вони не сподіваються. Кажуть, що він може добровільно залишитися ще на півроку в американській в'язниці - працювати з психологами, які адаптують в'язнів до життя на волі. Його можуть також депортувати у Грецію, звідки він приїхав в Америку.

Або ж Лазаренко отримає посвідку на проживання у США і оселиться там назавжди. Якщо Лазаренко все ж повернеться додому, батьки запевняють: у політику його більше не пустять.

"Ми б хотіли... щоб спокойно жив собі. Маленьким бізнесом там займався. Він же агроном, діляночку землі взяв собі", - говорять вони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...