App Store Google Play

Знятий партією опозиціонер заявив про підтримку регіонала

22.10.2012 17:11

Сьогодні на спільній прес-конференції в медіа-центрі «Днепр-пост», опозиційний політик Вадим Гетьман заявив про підтримку кандидата в народні депутати України від Партії регіонів по 24-му виборчому округу Анатолія Крупського.

«Я вибув з передвиборної гонки не по своїй волі. Разом з тим, я твердо має намір виконати свої зобов'язання перед людьми, які мене підтримують. 20000 підписів зібрано на користь моєї ініціативи, яка стосується зниження тарифів на тепло у Дніпропетровську. Через продажність політичних лідерів під загрозою опинилися інтереси виборця. Моє завдання - домогтися реалізації основних положень моєї передвиборної програми і захистити інтереси свого виборця доступними засобами. У цій ситуації потрібно приймати рішення і голосувати за того, хто принесе найбільшу вигоду Лівобережжю і всьому Дніпропетровську,» - розпочав пояснювати свою позицію Вадим Гетьман.

На його думку, з усіх кандидатів, які лишилися на 24 окрузі, найбільші шанси на перемогу в Анатолія Крупського, який «не бере участь у політичних інтригах» та «не пов'язаний з олігархами»

Закликаючи своїх виборців підтримати кандидатуру першого віце-мера Дніпропетровська, Вадим Гетьман назвав останнього «порядною людиною», «професіоналом» і насамкінець додав штамп, що став гаслом виборчої канпанії регіонала: «Я вірю Крупському!».

У свою чергу кандидат в народні депутати від Партії регіонів по 24 мажоритарному виборчому округу Анатолій Крупський підтримав ініціативи опозиційного депутата міськради Вадима Гетьмана про створення робочої групи, яка працюватиме над зниженням тарифів на опалення, одразу ж призначивши ініціатора головою цієї комісії. Щоправда, чи будуть з того якісь результати - вилами по воді.

«Життя після виборів не закінчується, і нам усім важливо відстоювати інтереси Дніпропетровська, незалежно від кольору партійних прапорів,» - вивів формулу, справедливу, здається, для всього місцевого політичного бомонду Анатолій Крупський, який ще 2006 року отримав свою посаду по квоті Блоку Юлії Тимошенко. Інакше кажучи - тої самої партії «Батьківщина», яка цього року висувала й Вадима Гетьмана.

Завдяки сьогоднішнім домовленостям офіційний кандидат від регіоналів сміливо може говорити про підтримку своїх ініціатив і опозицією.

«Сьогодні місту потрібна стабільність заради подальшого розвитку і добробуту» - насамкінець пояснив ганебні виборчі метання дніпропетровських політиків Анатолій Крупський, використовуючи офіційне партійне гасло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...