App Store Google Play

Прокуратура з міліцією не можуть з’ясувати, чи голодують «терористи»

22.10.2012 15:03

Прокуратура Дніпропетровської області підтверджує оголошення голодування двома обвинуваченими в квітневих терактах в Дніпропетровську - Віктором Сукачевим і Левом Просвіріним.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області в понеділок, пише "Інтерфакс-Україна".

Оголошення голодування третього обвинуваченого - Дмитром Ревою - прокуратура не підтверджує.

"Сьогодні ми отримали інформацію про те, що Лев Просвірін написав заяву і розпочав голодування. Раніше написав заяву і оголосив голодування Віктор Сукачов. Заяви про початок голодування від Дмитра Реви не було, факт його голодування не підтверджується", - повідомили в прес-службі.

Згідно з повідомленням, Просвірін оголосив голодування після того, як по одному з українських телеканалів був показаний фільм про вибухи в Дніпропетровську "Пекельне пекло". У «документальній» стрічці йдеться про те, що в наміри терористів входило зірвати проведення футбольної першості ЄВРО-2012 в Україні, а також наголошується зв'язок підозрюваних у терактах з Об'єднаною опозицією. Здобування підозрюваними грошей відсувається на другий план, а головним мотивом автори висвітлюють політичне замовлення проти влади.

"Як заявив Просвірін, він не згоден з тим, як представили його автори фільму. Це і послужило початком голодування", - уточнили в прес-службі Дніпропетровської прокуратури.

Як відомо, 16 жовтня Сукачов письмово повідомив про початок свого голодування, яке він не пов'язує з умовами утримання під вартою. 19 жовтня стало відомо, що Рева теж почав голодування. У прокуратурі Дніпропетровської області цей факт не підтвердили.

Тим часом, ГУ МВС у Дніпропетровській області запевняють, що Сукачов просто «очищує організм в фізичному і духовному сенсі». «Воду і чай заарештований вживає», - повідомили в прес-службі міліцейського главку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...